FrontPage 2003'te DWT şablon iliştirdiğinizde, Active Server Page içinde kod silinir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 830984 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Expression Web'de, Microsoft Office SharePoint Designer veya Microsoft Office FrontPage 2003'te, bir Active Server kod içeren sayfaya (.asp) bir dinamik Web şablonu (.dwt) iliştirin. Örneğin, kod, veritabanına bir bağlantı oluşturur. Bunu yaptığınızda, kod silinebilir.

Neden

Bir dinamik Web eklerseniz, bu davranış oluşur (.asp) bir <a0>Active Server sayfası şablonu (.dwt). Bir ASP için DWT dosya eklediğinizde, HTML dışındaki her şeyi sayfa etiketlerini ve BODY etiketleri dışında çeşitli öğeleri Web sayfası silinir.

Pratik Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın.

Yöntem 1

HTML görünüme geçin ve sonra da, ASP kodu <a0>HTML</a0> belgenin Gövde bölümü taşıyın. DWT uygulandığında, kodunuzu korunur.

Yöntem 2

ASP sayfanız kodunu kaldırmak ve sonra da DWT dosyanıza ekleyin. DWT uygulandıktan sonra HTML görünüme geçin ve ASP kodunuzu yönetilebilir bölgeleri birini yapıştırın.

Özellikler

Makale numarası: 830984 - Last Review: 13 Haziran 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office SharePoint Designer 2007
  • Microsoft Expression Web
  • Microsoft Office FrontPage 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtemplate kbasp kbprb KB830984 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:830984

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com