Jak vypnout služby Windows SharePoint Services funkce v aplikaci Outlook 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 831057 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravou registru, nezapomeňte vytvořit zálohu a ujistěte se, že víte, jak registr obnovit v případě, že dojde k potížím. Informace o zálohování, obnovení a úpravách registru získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Ve výchozím nastavení jsou funkce služby Microsoft Windows SharePoint Services v aplikace Microsoft Office Outlook 2003 zapnuta. V případech, kde správci nechcete jejich aplikaci Outlook 2003 mají mít uživatelé přístup k funkcím služby Windows SharePoint Services je možné tyto funkce vypnout.

Další informace

Chcete-li vypnout funkce služby Windows SharePoint Services pro uživatele aplikace Outlook 2003, postupujte následujícím způsobem.

Upozornění Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že budete schopni vyřešit problémy, ke kterým dojde v důsledku nesprávného použití Editoru registru. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.
  1. Spusťte Editor registru.
  2. Vyhledejte následující klíč registru:
    HKey_Current_User\Software\Microsoft\Office\11\Outlook\Preferences\
  3. V levém podokně klepněte pravým tlačítkem myši na položku Předvolby, přejděte na příkaz Nový a potom klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
  4. Zadejte DisableSTS k zadání názvu nové hodnoty DWORD.
  5. Poklepejte na položku DisallowSTS, chcete-li upravit hodnotu DWORD, kterou jste právě vytvořili, zadejte do pole Údaj hodnoty1 a potom klepněte na tlačítko OK.
Když uživatel klepne na odkaz služby Windows SharePoint Services (sstssync: / /) po správce konfiguruje nastavení registru, mohou se zobrazit následující zpráva:
Žádost byla přijata Pokud chcete přidat do následující složky služby SharePoint Team Services do aplikace Outlook:

site_name-list_name (url)

Aplikace Outlook nelze přidat složku, protože propojení služby Windows SharePoint Services složek aplikace Outlook není v tomto počítači povoleno

Vlastnosti

ID článku: 831057 - Poslední aktualizace: 5. února 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Windows SharePoint Services
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbinfo KB831057 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:831057

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com