Çevrimdışı klasör (.ost) dosyaları, Outlook 2007 ve Outlook 2003'teki Exchange Server profillerine eklenemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 831058 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft Office Outlook 2007 ve Microsoft Office Outlook 2003, Microsoft Exchange Server e-posta hesabı kullanırken, çevrimdışı klasör (.ost) dosyalarının kendi Outlook profiline eklemek için kullanıcılar izin vermez.

Daha fazla bilgi

Kullanıcıların bir Exchange sunucusu istemcisi Outlook 2007 veya Outlook 2003'ü kullandığınızda, aşağıdaki koşullardan her ikisi de olmadığınız sürece bir .ost dosyası, Outlook'un Exchange profiline ekleyemezler doğru:
  • .Ost dosyasının sahibi kullanıcıdır.
  • .Ost dosyasının oluşturulduğu Microsoft Exchange posta kutusu sahibi kullanıcıdır.
Outlook 2007 ve Outlook 2003'te, .ost dosyasını profili yukarıda belirtilen koşulların doğru olduğunu doğrulamak için Exchange Server deposunun profil arasında benzersiz bir tanımlayıcı bilgi karşılaştırın. Bazı durumlarda, ile yeni bir profil gibi kullanıcıların .ost dosyasını açmak için Microsoft Exchange sunucusuna oturum açmış olmanız gerekir.

Özellikler

Makale numarası: 831058 - Last Review: 5 Şubat 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbstore kbinfo KB831058 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:831058

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com