Jak přístupnost s hypertextovými odkazy tlačítka na software pro čtení obsahu obrazovky v aplikaci FrontPage 2003 a SharePoint Designer 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 831082 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek popisuje, jak změnit chování hypertextové odkazy, které byly vytvořeny pomocí funkce Přejít na URL ve webových stránkách, které byly vytvořeny v aplikaci Microsoft Office FrontPage 2003 nebo Microsoft Office SharePoint Designer 2007. Toto chování změní problém kde některé obrazovky software pro čtení nelze číst hypertextové odkazy, které byly vytvořeny pomocí funkce Přejít na URL webového prohlížeče má možnost skriptování vypnuta (zakázáno).

Pokud je vypnuta možnost skriptování, musíte použít <noscript> značky tak, aby čtenáři obrazovky můžete sledovat hypertextový odkaz.

Další informace

Funkce Přejít na URL v aplikaci FrontPage 2003 je implementována prostřednictvím funkce JScript. To vyžaduje, aby možnost skriptování je zapnuta (povolena) v prohlížeči. Funkce JScript se obvykle používá pro tlačítka a další objekty.

Při vytvoření hypertextového odkazu pomocí funkce Přejít na URL FrontPage 2003 vytvoří následující kód segmentu JScript zpracování adresy URL:
<p><input type="button" value="Link Button" name="B1" 
onclick="FP_goToURL(/*href*/'http://URL_Address')"></p>
Pokud vypnuta možnost skriptování události onclick není zpracována a čitelné adresa URL není vytvořena pro software pro čtení obsahu obrazovky. Můžete použít <noscript> značka problém obejít. <noscript> značka by trvat následující formulář:
<noscript><a href=http://URL_Address>Link Text</a></noscript>
Segment kódu HTML by pak změní na následující kód:
<p><input type="button" value="Link Text" name="B1" 
onclick="FP_goToURL(/*href*/'http://URL_Address')"> 
<noscript><a href=http://URL_Address>Link Text</a></noscript></p>
Změnit segment kódu HTML, postupujte takto:
  1. Otevřete webovou stránku, kterou chcete změnit v aplikaci FrontPage 2003 nebo SharePoint Designer 2007.
  2. Klepněte na tlačítko nebo objekt, který chcete změnit na webové stránce.
  3. Klepněte na kartu Kód na dolní stránce přepněte do zobrazení kódu HTML. Kód HTML pro tlačítko bude vybráno.
  4. Přidat <noscript> Kód HTML před </p> značku.
  5. V aplikaci FrontPage 2003 klepněte na kartě náhledu v dolní části stránky náhledu webové stránky. V aplikaci SharePoint Designer 2007 vyberte v nabídce soubor a klepněte na tlačítko Náhled V prohlížeči.

Vlastnosti

ID článku: 831082 - Poslední aktualizace: 20. června 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office FrontPage 2003
  • Microsoft Office SharePoint Designer 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbprogramming kbwebbrowser kbhowto KB831082 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:831082

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com