Oprava: PROCESORU paměti využití špičkovém analyzovat appInfo prvky ve schématech XML

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 831575 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zobrazit velké zásobníku v paměti využití PROCESORU při použití schématu procesoru Microsoft .NET Framework XML můžete analyzovat a kompilovat velké XML schémata obsahují mnoho prvků appInfo.

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Doporučuje proto, pokud není použití tento problém, společnost Microsoft počkat na další aktualizaci Microsoft .NET Framework service pack, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.Anglická verze této má atributy souborů (nebo novější), které jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
   Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  11-Nov-2003 01:46 1.1.4322.968  1,339,392 System.xml.dll  
                        
Poznámka: .NET Framework 1.1 Service Pack 1 bude zahrnuta v aktualizaci Windows Server 2003 Service Pack 1

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Další informace

AppInfo prvky se obvykle používají v dokumentaci schématu XML. Informace zadané v <appinfo> prvek je určen k použití aplikací, která spotřebovává obsahující schéma. Následuje ukázka schématu, které odráží použití prvku appInfo v dokumentování definice elementu:
<?xml version="1.0"?>
 <xs:schema xmlns:xs="http://www.w3.org/2001/XMLSchema">
    <xs:element name="State">
      <xs:annotation>
         <xs:documentation>Used to specify a state</xs:documentation>
      <xs:appinfo>NC, TX, and WA are the valid states that can be specified for this element</xs:appinfo>
  </xs:annotation>
 </xs:element>
</xs:schema>
Analýze appInfo prvky v implementacích části verze 1.0 a 1.1 přidělené mnoho objektů řetězec a char [], které způsobují problém popsaný v "Příznaky" procesoru schématu .NET Framework XML. V této opravě hotfix snížit spotřebu paměti související s přijatelnou úroveň byl optimalizován analýzy implementace.

Odkazy

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 831575 - Poslední aktualizace: 25. října 2005 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 1.1
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbqfe kbfix KB831575 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:831575

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com