Oprava: The "catch podle" odkaz nefunguje s konstruktor kopie, který je definován v aplikaci Visual C++ .NET 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 831588 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Microsoft Visual Studio .NET 2003 při vytvoření a spuštění aplikace, které jste vytvořili pomocí Microsoft Visual C++ .NET 2003, "catch podle" odkaz nefunguje s konstruktor kopie.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože kompilátor Visual C++ .NET nelze zachytit výjimku pomocí základní typ výjimky, pokud není veřejný konstruktor kopie a pokud výjimky zachycené podle jeho odkaz.

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci Visual Studio .NET 2003 service pack, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ------------------------------------------------------
  22-Nov-2003 01:44 13.10.3324.0  933,888 C1.dll
  22-Nov-2003 01:44 13.10.3324.0 2,207,744 C1xx.dll
  22-Nov-2003 07:28 13.10.3324.0 1,966,080 Feacp.dll
  22-Nov-2003 01:53          5,342 Feacp.lib

Jak potíže obejít

Pro řešení tohoto problému, použijte jednu z následujících metod:
 • Zveřejněte konstruktor kopie.
 • Zachycovat výjimky podle jeho hodnoty namísto podle jeho odkaz.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Další informace

Další informace o terminologii používané k popisu Microsoft aktualizace produktů klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 831588 - Poslední aktualizace: 7. dubna 2006 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual C++ .NET 2003 Standard Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Academic Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver kbvsnet2003presp1fix kbfix kbbug KB831588 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:831588

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com