"Cestovního profilu nelze najít" chybová zpráva při přihlášení k síti z počítače se systémem Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 831651 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při přihlášení k síti z počítače se systémem Microsoft Windows XP, zobrazí se chybová zpráva podobná následující:
Cestovní profil nelze nalézt.
Při prohlížení protokolu aplikace zobrazí událost podobná následující:


Typ události: Chyba
Zdroj události: Userenv
Kategorie události: žádný
ID události: 1521
Datum:Datum
Čas:Čas
Uživatel:Uživatel
Počítač:Název_počítače
Popis: Systém Windows nemůže nalézt serverovou kopii vašeho cestovního profilu a pokouší se vás přihlásit s místním profilem. Změny v profilu, nebude zkopírován na server při odhlášení. Možné příčiny této chyby zahrnují problémy se sítí nebo nedostatečná zabezpečovací práva. Pokud potíže potrvají, obraťte se na správce sítě.

DETAIL – Systém Windows nemůže najít síťovou cestu. Ověřte, zda je síťová cesta správná a zda cílový počítač není zaneprázdněn nebo vypnut vypnout. Pokud systém Windows stále nemůže najít síťovou cestu, obraťte se na správce sítě.

Další informace naleznete v tématu nápovědy a odborné pomoci na adrese http://support.microsoft.com.

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud používají rozhraní NetBIOS nad protokolem TCP/IP (NetBT) pro připojení k síti a máte cestovní profil uživatele.

Řešení

Informace o aktualizaci Service pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo Karta v nástroji datum a čas v okně Ovládací panely.
  Date     Time  Version      Size  File name	Platform
  ---------------------------------------------------------------------
  14-Jan-2004 01:20 5.1.2600.1332   554,368 Netbt.sys	IA-64 
  14-Jan-2004 01:20 5.1.2600.1332   149,376 Netbt.sys	x86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro". Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 831651 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbAutoHotfix kbHotfixServer kbwinxpsp2fix kbqfe kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB831651 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:831651

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com