застосунок-служба мережі та огляд порт вимоги для Windows

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 832017 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Якщо ви є клієнтом малого бізнесу, ви можете знайти додаткові виправлення неполадок та навчальні ресурси на в Підтримка малого бізнесу .
Примітка
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2684263
Важливо. Ця стаття містить кілька посилань на діапазон динамічний порту за промовчанням. У Windows Server 2008 та пізніших версій і в Windows Vista і пізніших версій діапазон динамічний порту за промовчанням змінено на нижченаведений діапазон:
 • Почати порт: 49152
 • Кінець порт: 65535
Windows 2000, Windows XP та Windows Server 2003 за допомогою нижченаведений діапазон динамічний порту:

 • Почати порт: 1025
 • Кінець порт: 5000

Що це означає для вас:
 • Якщо середовищі мережі ваш комп’ютер-зразок використовує тільки Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008, ОС Windows 8, Windows 7 або Windows Vista, потрібно ввімкнути підключення до високої порт діапазоні 49152 65535.
 • Якщо ваш комп’ютер-зразок мережного середовища використовує Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008, ОС Windows 8, Windows 7 або Windows Vista, разом з версіями Windows, старішими за Windows Server 2008 та Windows Vista, потрібно ввімкнути підключення до над обома такими діапазонами порту:
  • Діапазон портів високої 49152 65535
  • Діапазон низький порт 1025 5000
 • Якщо ваш комп’ютер-зразок мережного середовища використовує лише версії Windows, старіші Windows Server 2008 та Windows Vista, потрібно ввімкнути підключення діапазоні низьких порт 1025 5000.
Докладніше про діапазон динамічний порту за промовчанням у Windows Server 2012, ОС Windows 8, Windows Server 2008 R2 Windows 7, Windows Server 2008 та Windows Vista, клацніть номер статті followng, перейдіть до статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
929851 За промовчанням порту динамічного діапазону для TCP/IP змінився в Windows Vista і Windows Server 2008
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті розглядаються необхідні мережні порти, протоколів та служб, які використовуються Microsoft клієнтських і серверних операційних системний інтегратор, програм для сервера та їх підкомпоненти у системі Microsoft Windows Server. Адміністратори та фахівці представник служби підтримки клієнтів можуть використовувати цю статтю бази знань Майкрософт як план поверху визначити, які порти та протоколи Microsoft операційні системи та програм вимагають для підключення до мережі в сегментований мережі.

Ви не повинні використовувати інформацію, порт в цій статті налаштувати Брандмауер Windows. Відомості про настройку брандмауера Windows Перегляньте веб-сайт корпорації Майкрософт:

Мереж і доступу до технологій: брандмауера Windows
Система Windows Server включає всеосяжний і комплексний інфраструктури, щоб задовольнити вимоги розробників та інформаційних технологій (ІТ) фахівців. Ця система працює, програм і рішень, які можна використовувати для отримання, аналізувати і передавати інформацію, швидко і легко. Ці Microsoft клієнта, сервера і сервер Продукти програмні використовувати різні мережні порти та протоколи для спілкування з клієнтом системний інтегратор та інші сервера системи через мережу. Виділений брандмауери, централізованого брандмауери та фільтри протокол Інтернет-безпеки (IPsec), інші важливі компоненти, які ви повинні мати, щоб захистити мережу. Однак, якщо ці технології настроєно на блокування портів і протоколи, які використовуються в конкретному сервері, що сервер більше не буде відповідати на запити клієнта.

Огляд

У цьому списку наведено огляд інформації, що ця стаття містить:
 • В"Системи послуг портів"розділ містить короткий опис кожної служби, логічне ім'я цієї застосунок-служба і показує порти та протоколів, які кожної служби потрібен для правильної роботи. У цьому розділі, щоб допомогти визначити портів та протоколів, які використовуються певною службою.
 • В"Порти і протоколи"розділ містить таблицю, що коротка інформація в розділі"Системні служби портів". Таблиця сортується за номер порту, а не ім'я служби. Цей розділ дає змогу швидко визначити, які служби слухати на конкретний порт.

Ця стаття використовує певні умови у конкретних шляхів. Щоб уникнути плутанини, переконайтеся, що ви розумієте, як у статті сценарій виконання цих умов:
 • Системні служби: системні служби є програми, які завантажуються автоматично у процесі запуску застосунку в, або як частина процесу завантаження операційної системи. Системні представник служби підтримки клієнтів різних завдань, які повинні виконати операційна система (ОС). Наприклад, деякі системні служби, які доступні на комп'ютерах, які виконуються Windows Server 2003 Enterprise Edition включити служби сервера, спулер друку та веб-публікації номерів. Кожна система сервіс має ввічливе обслуговування ім'я та ім'я служби. Ввічливе обслуговування ім'я це ім'я, що відображається у графічному управління інструменти, як оснастка служб консолі керування Microsoft (MMC). Ім'я служби-це ім'я, що використовується з командний рядок інструмент а з багатьох мови сценаріїв. Кожна система служба може надати один або кілька послуг мережі.
 • Застосування протоколу: У цій статті, застосунок протоколу відноситься до високого рівня мережний протокол, який використовує один або кілька IP та порти. Застосування протоколів прикладами HTTP, блоків повідомлень сервера (малого та середнього бізнесу) і простий поштовий переказ протоколу SMTP.
 • Протокол: протоколах TCP/IP є стандартні формати для обміну даними між пристроями в мережі. Протоколах TCP/IP, що працюють на нижчому рівні, ніж застосування протоколів. TCP/IP набір протоколів включає TCP протокол користувацьких дейтаграм (UDP) та протокол керівних повідомлень Інтернету (ICMP).
 • Порт: це мережного порту, який прослуховує системної служби для вхідного трафіку мережі.
Ця стаття не вказано, які застосунок-служба покладатися на інших послуг для мережі зв'язок "один-до-одного". Наприклад, багато послуг покладатися на віддалений виклик процедур (RPC) або DCOM функцій в Microsoft Windows, призначити їх динамічний TCP-портів. Службу віддаленого виклику процедур координує запити на інші системні служби, що сценарій виконання RPC або DCOM спілкуватися з клієнтських комп'ютерів. Багато інших послуг покладаються на мережі базової системи вводу виводу (NetBIOS) або малого та середнього бізнесу, протоколи, що надаються застосунок-служба сервера. Інші застосунок-служба покладатися на HTTP або на гіпертексту передачі Протокол захищеного (HTTPS). Ці протоколи надаються за інформаційних служб Інтернету (IIS). Повний обговорення архітектури операційних системний інтегратор Windows виходить за рамки цієї статті. Однак, детальні документації з цього питання доступний, на Microsoft TechNet і на сайтах Microsoft Developer Network (MSDN). Хоча багато послуг можуть покладатися на конкретний порт TCP або UDP, лише одну службу або процес в той Вільний час, можна слухати на цей порт.

Під Вільний час сценарій виконання RPC з TCP/IP або UDP/IP, як транспорт, вхідних портів часто динамічно призначено системні служби як обов'язкові; TCP/IP і UDP/IP-порти, що вище, ніж порт 1024 використовуються. Вони також неофіційно відомий як випадкових RPC-порти. У цих випадках RPC-клієнтам покладатися на RPC кінцевої точки mapper сказати їм, який динамічний порт або порти були призначені на сервері. Для деяких RPC-служб можна настроїти певний порт не давши RPC динамічно призначення порту. Можна також обмежити діапазон портів, які RPC динамічно призначення невеликих діапазон, незалежно від служби. Щоб отримати додаткові відомості про цю тему у розділі "Посилання".

Ця стаття містить відомості про системні служби ролей і ролі сервера для продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до". Хоча ця інформація може також застосовуватися для Windows XP і Microsoft Windows 2000 Professional, ця стаття орієнтована на сервер клас операційної системи. Таким чином, це описує портів, які служба прослуховує замість порти клієнта використовуються для підключення до віддаленої системи.

Системи послуг портів

Цей розділ містить опис кожної системної служби, як логічний назва, що відповідає системної служби і показує порти та протоколи, що кожна послуга потребує.

Клацніть ім'я системи обслуговування в цьому списку, щоб побачити Опис:

служба Active Directory (влади локальної безпеки)

прикладний рівень шлюзу служби

ASP.NET державної служби

Служби сертифікації

служба Cluster service

Оглядач комп'ютерів

Сервер DHCP

Розподіленої файлової системи простори імен

Реплікація розподіленої файлової системи

Відстеження сервера розподілені посилання

Координатор розподілених транзакцій

DNS-сервер

запис А подій

Служба факсів

Файл реплікації

файловий сервер для Macintosh

Служба публікації FTP

Групова політика

HTTP SSL

служба автентифікації в Інтернеті

брандмауер підключення до Інтернету (ICF) / спільний доступ до підключення до Інтернету

IPAM

Сервер ISA/ГММ

Kerberos клавішу дистрибуції центр

Ліцензія журналювання

Черга повідомлень

Messenger

Microsoft Exchange MTA стеки

Служба Microsoft POP3

Net Logon

Програма NetMeeting віддаленого робочого столу

Мережний протокол новин (NNTP)

Автономні файли, служба профілю користувача, перенаправлення папки і основний маркер комп’ютер-зразок

Журнали та сповіщення продуктивності

Спулер друку

Віддаленої інсталяції

Віддалений виклик процедур (RPC)

Віддалений виклик (RPC) покажчик

Віддаленого онлайнове пул носіїв протокол IMAP

Віддаленого пул носіїв поштових скриньок

Маршрутизація та віддалений доступ

Сервер

SharePoint Portal Server

SMTP (SMTP)

Простий TCP/IP служби

Служби SNMP

застосунок-служба пастки SNMP

застосунок-служба SSDP Discovery

Друк TCP/IP сервера

Telnet

служба терміналів

служба терміналів ліцензування

Каталог сеансу служб терміналів

Тривіальні FTP-сервер

Хост UPnP-пристроїв

Windows Інтернет ім'я служби (перемоги)

служби Windows Media

Часу Windows

Веб служба публікації

Порти і протоколи

У нижченаведеній таблиці подано відомості з на "Системи послуг портів"розділу. У цій таблиці сортується за номер порту, а не ім'я служби. Натисніть тут, щоб побачити таблицю

корпорація Майкрософт надає частина інформації, що в цій таблиці на аркуші Microsoft Excel. Цей аркуш доступний для завантаження в центрі завантаження Microsoft.

Активні каталогу порту та протоколу вимоги

Сервери додатків, клієнтські комп'ютери і контролерів домену, які знаходяться у спільному або зовнішніх лісів є залежність завдання служби, тому що ініційований користувачем, і комп’ютер-зразок ініціював операції, такі як підключення до домену входу автентифікації віддаленого адміністрування та роботи реплікації служба Active Directory правильно. Такі застосунок-служба та операції вимагають підключення до Інтернету протягом певного порту та мережні протоколи.

Підсумкові перелік послуг, порти та протоколів, які необхідні для членів комп'ютерів і контролерів домену для inter-operate один з одним або для серверів застосунків для доступу до служба Active Directory включають, але не обмежуються наступним.
Натисніть тут, щоб побачити перелік послуг, від яких залежить служба Active Directory
Натисніть тут, щоб переглянути перелік служб, що вимагають служб служба Active Directory

Посилання

Натисніть тут, щоб побачити список посилання ресурсів

служби Windows Media

Інформація про порти, які використовуються служб Windows Media див. Розподілу портів для служб Windows Media.Властивості

Номер статті: 832017 - Востаннє переглянуто: 29 березня 2013 р. - Редакція: 8.0
Застосовується до:
 • Windows Web Server 2008 R2
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Web Server 2008
 • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 2
 • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft SharePoint Portal Server 2001
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
 • Microsoft Operations Manager 2000 Enterprise Edition
 • Microsoft Internet Security та Acceleration Server 2000 Standard Edition
 • Microsoft Application Center 2000 Standard Edition
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate
 • Пакет оновлень 2 для ОС Windows Vista
 • Microsoft Windows XP Service Pack 3
 • Windows 8
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Essentials
 • Windows Server 2012 Foundation
 • Windows Server 2012 Standard
Ключові слова: 
kbfirewall kbhowtomaster kbmt KB832017 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 832017

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com