Při použití skeneru v systému Windows XP je použit režim finálního skenování místo režimu skenování v náhledu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 832344 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při skenování obrázku v režimu náhledu v systému Windows XP pomocí skeneru, může být kontrola dokončena v režimu Konečný. Výsledkem je při pokusu zobrazit náhled skenování trvá při naskenovaný obrázek zobrazit, protože namísto skenování obrázku v režimu náhledu (obvykle rychlé) skener kontroluje obrázek v režimu konečného skenování (obvykle pomalejší).

Příčina

K tomuto problému dochází, protože operační systém Windows XP není správně nastavena příznak informuje skener, který způsob použít. Obrázků (WIA) micro ovladač skeneru není volána náhled provést kontrolu, protože jej nelze rozlišit režimu náhledu z režimu konečného skenování.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size   File name   Platform 
  ------------------------------------------------------------------
  24-Nov-2003 19:41 5.1.2600.1321 415,232 Wiaacmgr.exe x86  
  24-Nov-2003 21:21 5.1.2600.1321 449,536 Wiadefui.dll x86
  24-Nov-2003 19:42 5.1.2600.1321 963,072 Wiaacmgr.exe IA-64
  24-Nov-2003 22:03 5.1.2600.1321 911,360 Wiadefui.dll IA-64

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Při skenování obrázku by měl být volána ovladač pracovní plochy s argumentem funkce MicroEntry(..) v micro ovladač WIA lCommand = CMD_SETSCANMODE micro ovladač upozornit, že chce náhled nebo konečného skenování. Ale bez ohledu na to, zda se pokusíte provést náhled nebo konečného skenování, funkce MicroEntry(..) vždy volána s argumenty lCommand = CMD_SETSCANMODE a pValue -> lVal = SCANMODE_FINALSCAN (režimu konečného skenování). K tomuto problému dochází, protože Průvodce skenování WIA nastaví vlastnost WIA_DPS_PREVIEW na položku ovladač namísto kořenové položky. V důsledku toho BOOL CWIADevice::IsPreviewScan funkce vždy vrátí hodnotu FALSE a dokončení skenování v režimu konečného skenování.

Další informace o WIA klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
270157Pořízení obrázek Windows
Další informace o standardní terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujícím článku znalostní báze společnosti Microsoft:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 832344 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB832344 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:832344

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com