Důležitá aktualizace pro infračervený přijímač v systému Windows XP Media Center Edition (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 832418 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Počítač se systémem XP Media Center Edition 2004 použít vzdálené řízení Media Center může přestat reagovat (zablokuje se).

Příčina

K tomuto problému dochází, protože infračervený přijímač Media Center nemůže správně komunikovat s vzdáleného řízení. K tomuto problému dochází, protože je zastaralý firmware infračervený přijímač a musí být aktualizovány nejaktuálnější verzi firmwaru.

Řešení

Tento problém vyřešíte stažení a instalace aktualizace firmwaru infračervený přijímač. Stažení a instalaci aktualizací z webu Microsoft Windows Update:
http://windowsupdate.microsoft.com
Aktualizace ovladače firmwaru obsahuje nejnovější nastavení firmwaru infračervený přijímač hardwaru. Tato aktualizace také obsahuje požadované funkce nejnovější verzi Windows XP Media Center Edition. Aktualizace podporuje všechny verze infračervený přijímač prostřednictvím Microsoft Windows XP Media Center Edition 2004. Po instalaci aktualizace pravděpodobně třeba restartovat počítač.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Technické podpory pro aplikaci Media Center

Protože Windows XP Media Center Edition byl zahrnut v hardwarovém zařízení či systému, poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc k tomuto softwaru výrobce hardwaru. Výrobce počítače mohl upravit instalaci pomocí jedinečných součástí, například určitých ovladačů zařízení a volitelných nastavení, aby maximalizoval výkon vlastního hardwaru. Potřebujete-li technickou pomoc k systému Windows XP Media Center Edition, obraťte se přímo na výrobce, protože on je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí odborné pomoci k softwaru, který instaloval na hardware.

Můžete rovněž navštívit následující web společnosti Microsoft s informacemi o systému Windows XP Media Center Edition:
http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/

Vlastnosti

ID článku: 832418 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2004
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbqfe kbfix kbbug KB832418 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:832418

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com