Aktualizacja krytyczna dla systemu Windows XP Media Center Edition odbiornik podczerwieni

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 832418 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Korzystając z pilota Media Center, komputer z systemem Microsoft XP Media Center Edition 2004 może przestać odpowiadać (zawiesić się).

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ odbiornik podczerwieni Media Center nie może poprawnie komunikować się z pilota zdalnego sterowania. Ten problem występuje, ponieważ oprogramowanie układowe odbiornik podczerwieni jest przestarzały i muszą zostać zaktualizowane do najnowszej wersji oprogramowania układowego.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy pobrać i zainstalować aktualizację oprogramowania układowego odbiornika podczerwieni. Można pobrać i zainstalować aktualizacje bezpośrednio z następującej witryny Microsoft Windows Update w sieci Web:
http://Update.microsoft.com
Aktualizacja sterownika oprogramowania zawiera najnowsze oprogramowanie układowe ustawienia sprzętu odbiornika podczerwieni. Aktualizacja zawiera także wymagane funkcje najnowszej wersji systemu Windows XP Media Center Edition. Aktualizacja obsługuje wszystkie wersje odbiornik podczerwieni przez system Microsoft Windows XP Media Center Edition 2004. Po zainstalowaniu aktualizacji, może być ponowne uruchomienie komputera.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą" tego artykułu.

Pomocy technicznej dla programu Media Center

Ponieważ Microsoft Windows XP Media Center Edition został dołączony do urządzenia lub systemu, producent sprzętu zapewnia pomoc techniczną i pomoc dla tego oprogramowania. Producentem może dostosował instalację przy użyciu unikatowych składników, takich jak sterowniki urządzeń i ustawienia opcjonalne, aby zmaksymalizować wydajność danego sprzętu. Pomocy technicznej związanej z systemu Windows XP Media Center Edition, kontakt z producentem bezpośrednio ponieważ producenta jest najlepiej przygotowany do obsługi oprogramowania, które producent ma zainstalowane na danym sprzęcie.

Można również odwiedzić witryny sieci Web informacje produktu Windows XP Media Center Edition w następującej witrynie firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/

Właściwości

Numer ID artykułu: 832418 - Ostatnia weryfikacja: 21 września 2012 - Weryfikacja: 4.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
Słowa kluczowe: 
atdownload kbqfe kbfix kbbug kbmt KB832418 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 832418

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com