Windows XP Media Center Edition kızılötesi alıcısı için kritik güncelleştirme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 832418 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Media Center uzaktan kumandasını kullandığınızda, XP Media Center Edition 2004 tabanlı bilgisayarınız yanıt vermeyebilir.

Neden

Kızılötesi alıcı Media Center uzaktan kumanda ile doğru iletişim kuramadığından, bu sorun oluşur. Kızılötesi alıcı üretici yazılımı eskidir ve üretici yazılımı en güncel sürümüne güncelleştirilmiş olması gerekir çünkü bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, kızılötesi alıcı bellenim güncelleştirmesini yükleyip gerekir. Karşıdan yükleme ve güncelleştirmeleri doğrudan aşağıdaki Microsoft Windows Update Web sitesinden yükleyin:
http://windowsupdate.microsoft.com
Üretici yazılımı sürücü güncelleştirme, kızılötesi alıcı donanımınız için en son bellenim ayarları içerir. Güncelleştirme ayrıca gerekli Windows XP Media Center Edition'ın en son sürümünü işlevselliğini içerir. Güncelleştirme, kızılötesi alıcı üzerinden Microsoft Windows XP Media Center Edition 2004'ün tüm sürümleri desteklemektedir. Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Media Center için teknik destek

Microsoft Windows XP Media Center Edition, donanım aygıtınızla veya sisteminizle birlikte sağlandığından, bu yazılım için donanım üreticisi teknik destek ve Yardım sağlar. Bilgisayarınızın üreticisi, kurulumu belirli aygıt sürücüleri ve bu üreticinin sağladığı donanımın performansını en üst düzeye çıkarmak için isteğe bağlı ayarlar kullanarak özelleştirmiş olabilir. Windows XP Media Center Edition ile ilgili olarak teknik yardım almanız gerektiğinde, üretici kendi donanımı üzerine yüklediği yazılımı desteklemek üzere en nitelikli olduğundan doğrudan üreticinize başvurun.

Windows XP Media Center Edition ürün bilgileri için aşağıdaki Microsoft Web sitesini de ziyaret edebilirsiniz:
http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/

Özellikler

Makale numarası: 832418 - Last Review: 26 Ekim 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2004
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbqfe kbfix kbbug KB832418 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:832418

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com