Düzeltme:, Nesneleri uzaktan bir COM + bölüm CreateObject yöntemini kullanarak sunucu adını ve ad Parametreler geçirildiğinde oluşturamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 832584 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows Server 2003'te, COM + kullanabilirsiniz uygulamanın diğer yapılandırmalar bağımsız olarak çalıştırmak için bir uygulama bölüm için bölüm. Her yapılandırma uygulamanın ayrı bir bölüme yüklenir ve ayrı yönetilebilir. Nasıl bir uygulamanın her bir yapılandırma, yönetme, uygulama kullanıcılarının belirli gereksinimlerine göre değişir. COM + bölümü ad ve bir uzak sunucu adını sağlayarak, bu bölümlerde bulunan bir uygulama örneğini oluşturabilirsiniz.

Microsoft Visual Basic'te Windows 6.0 Service Pack 5 veya daha önceki bir sürümü için CreateObject yöntemini çağırın ve belirttiğiniz bir COM + bölüm adı hem de bir uzak sunucu adı, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Çalışma zamanı hatası '463': sınıf yerel makinede kayıtlı değil
Not Aşağıdaki sözdizimi, bu sorunu yeniden oluşturmak için CreateObject yöntemini çağırmak için kullanılır:
'CreateObject("partition:{guid}/new:ProgID","servername")
Set p = CreateObject("partition:{8A9B9DB1-684B-426B-BE5E-65E13F97B23A}/new:Project1.CallMe", "REMOTESERVER")

Neden

Uzak COM + bölümleri için destek, Visual Basic için Windows 6.0 Service Pack 5 veya daha eski bir sürüm ile birlikte sağlanan Microsoft Visual Basic çalışma zamanında uygulanmadı.

Çözüm

Microsoft desteklenen bir düzeltme yayımladı, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın.

Not Bu düzeltmeyi edinmek üzere Visual Studio'nun Lisans Sözleşmesi olması gerekir.

Bu sorunu çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

ÖNKOŞULLAR

Herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version   Size    File name
  -------------------------------------------------------
  29-Apr-2004 01:48 6.0.97.84  1,386,496 Msvbvm60.dll   
  29-Apr-2004 01:40 6.0.0.9784 1,697,552 Vba6.dll 

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

COM + uygulama yönergeleri için Microsoft Visual Basic geliştirme hakkında ek bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms809241.aspx
Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan standart terminoloji hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 832584 - Last Review: 12 Şubat 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Visual Basic 6.0 Learning Edition
 • Microsoft Visual Basic 6.0 Professional Edition
 • Microsoft Visual Basic Enterprise Edition for Windows 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbpending kbbug kbfix KB832584 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:832584

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com