Popis aktualizace Microsoft Office XP Service Pack 3

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 832671 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Společnost Microsoft vydala aktualizaci sady Microsoft Office XP. Tato aktualizace obsahuje rozšíření zabezpečení kromě vylepšení stability a výkonu. Některé opravy zahrnuté v aktualizaci Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3) byly dříve vydány jako samostatné aktualizace. Tato aktualizace Service pack je kombinuje do jedné aktualizace. Aktualizace Office XP SP3 lze nainstalovat na kteroukoli úroveň sady Microsoft Office XP a nevyžaduje žádné dřívější aktualizace service Pack nainstalována.

ÚVOD

Tento článek popisuje postup stažení a instalace Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3). Tento článek také popisuje, co problémy jsou vyřešeny v aktualizaci SP3 sady Office XP.

Další informace

Jak stáhnout a nainstalovat aktualizaci

Důležité Před instalací této aktualizace zajistěte následující splnění požadavku:
 • Instalační služba Microsoft Windows Installer 2.0

  Před instalací Tato aktualizace je třeba nainstalovat Instalační služba Windows Installer 2.0 nebo novější. Pro další informace o tomto požadavku naleznete v části aktualizace Instalační služba Windows Installer" V tomto článku v části požadavky".

Aktualizace klienta

Pokud jste nainstalovali sadu Office XP z disku CD-ROM, máte následující dvě možnosti:
 • Použít webu Microsoft Office Product aktualizace k automaticky nainstalujte nejnovější aktualizace, které zahrnují všechny dostupné služby aktualizace Service Pack a veřejné aktualizace.
 • Nainstalujte pouze aktualizaci Office XP SP3 pomocí následujících kroků, které jsou popsané dále v tomto článku.
Poznámka: Společnost Microsoft doporučuje nainstalovat aktualizaci klienta pomocí webu Office Product aktualizace. Webu Office Product Updates zjistí vaši konkrétní instalaci sady Microsoft Office a vyzve vás k instalace přesně, co potřebujete, ujistěte se, že instalace sady Office je zcela aktuální.

Office Web Update


Chcete, aby web Office Product zjistil požadované aktualizace, které je třeba nainstalovat do počítače, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://Office.microsoft.com/en-us/downloads/mainCatalog.aspx
Detekce po dokončení že zobrazí seznam doporučuje aktualizací ke schválení. Klepněte na tlačítko Spustit instalaci k dokončete.

Nainstalujte pouze aktualizaci Office XP SP3


Pomocí následujícího postupu stáhněte a nainstalujte klienta aktualizace:
 1. Navštivte následující Web společnosti Microsoft:
  http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId = 85AF7BFD-6F69-4289-8BD1-EB966BCDFB5E
 2. Vyberte jazyk a klepněte na tlačítkoPřejít.
 3. Stáhněte jeden ze dvou souborů .exe pomocí odkazů ve spodní části stránky a uložte soubor na pevný disk.
  • OfficeXpSp3-kb832671-client-enu.exe: Tento soubor byste měli stáhnout, pokud máte přístup ke zdroji instalace. Může se jednat o disk CD-ROM původního produktu, zdroje místní instalace nebo síťový zdroj instalace. Přístup ke zdroji instalace bude nutné během instalace opravy, pokud produkt dříve aktualizovali.
  • OfficeXpSp3-kb832671-fullfile-enu.exe: Stáhněte tento soubor, pokud nemáte přístup ke zdroji instalace nebo pokud jste zjistila potíže s instalací souboru OfficeXpSp3-kb832671-client-enu.exe.
 4. V Průzkumníkovi Windows poklepejte na soubor EXE, který jste uložili na pevný disk.
 5. Klepněte na tlačítko Otevřít k zahájení stahování a instalace aktualizace Office XP SP3.
 6. Pokud se zobrazí výzva k instalaci aktualizace, klepněte na tlačítkoAno.
 7. Klepněte na tlačítko Ano přijměte licenční Dohoda.
 8. Pokud budete vyzváni, vložte disk CD-ROM sady Microsoft Office XP a potom klepněte na tlačítko OK.
 9. Po zobrazení zprávy, instalace proběhla úspěšně, klepněte na tlačítko OK.
Poznámka: Po instalaci aktualizace nelze odebrat. Obnovit instalace před nainstalováním aktualizace, je třeba odebrat sadu Office XP a potom ji znovu nainstalujte z původního disku CD-ROM.

Aktualizace pro správu

Pokud je nainstalován produkt Office XP ze serverového umístění, musí správce serveru aktualizovat toto umístění se správní update a implementovat tuto aktualizaci do vašeho počítače.

Pokud jste správcem serveru, postupujte takto stáhnout správních aktualizace:
 1. V Průzkumníkovi Windows vytvořte novou složku na jednotce C, a Zadejte název složky kb832671.
 2. Na následující soubor je k dispozici ke stažení z webu Centrum:

  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Stáhnout
  Stáhněte balíček Office XP Service Pack 3.

  Datum vydání: 9. března 2004

  Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft klepnutím na následující číslo článku:
  119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
  Microsoft naskenované tento soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici na datum zaúčtování soubor. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

  Poznámka: Chcete-li získat lokalizovanou verzi aktualizace Office XP SP3, navštivte Následující Web společnosti Microsoft:
  Stažení aktualizace Office XP Service Pack 3 (SP3)
 3. Klepněte na tlačítko Uložit Uložit Soubor OfficeXpSp3-kb832671-fullfile-enu.exe do složky kb832671.
 4. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítkoSpustit.
 5. V Otevřít pole Typcmda klepněte na tlačítko OK
 6. Na příkazovém řádku zadejte následující řádky a pak Stisknutím klávesy ENTER po každém řádek:

  cd\kb832671

  OfficeXpSp3-kb832671-fullfile-enu.exe /c /t:c:\kb832671
 7. Klepněte na tlačítko Ano přijměte licenční Dohoda.
 8. Pokud jste obeznámeni s postupem aktualizace vašeho instalace pro správu, klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítkoSpustit. Zadáním následujícího příkazu v Otevřítpole
  msiexec /a Cesta pro správu\Soubor MSI /p C:\kb832671\Soubor MSP SHORTFILENAMES = TRUE
  kde Cesta pro správu cestu k vaší umístění instalace pro správce sady Office XP (například C:\OfficeXP),Soubor MSI je balíček databáze MSI pro sadu Office XP (například ProPlus.msi) a Soubor MSP název aktualizace pro správu.

  Poznámka:Qb příkazového řádku tak, aby Office XP pro správce Instalace Dialogové okno a Licence koncového uživatele Dohoda Dialogové okno se nezobrazí.
 9. Na klientské pracovní stanice, kterou chcete aktualizace sady Office Klepněte na tlačítko XP SP3 Spustita klepněte na tlačítko Spustit. Typ následující příkaz Otevřít pole
  msiexec /i Cesta pro správu\Soubor MSIREINSTALL =Seznam funkcí REINSTALLMODE = vomu
  kde Cesta pro správu cestu k vaší umístění instalace pro správce sady Office XP (například C:\OfficeXP),Soubor MSI je balíček databáze MSI pro sadu Office XP (například ProPlus.msi) a FeatureList je seznam názvů funkcí (jsou rozlišována malá a velká písmena), které je třeba přeinstalovat aktualizace. Chcete-li nainstalovat všechny funkce, použijte REINSTALL = ALL.
Další informace o aktualizaci pro správce instalace a nasazení do klientských pracovních stanic, klepněte na následující číslo článku:
301348Jak Instalace veřejné aktualizace instalace pro správce sady Office XP
Tento článek obsahuje standardní pokyny pro Instalace veřejné aktualizace pro správce. Můžete také zobrazit následující článek v sadě Microsoft Office Resource Kit:
http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&ID=23334


Známé problémy při instalaci aktualizace Office XP SP3

Při pokusu nainstalovat aktualizaci Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3) z webu Office Update se zobrazí chybová zpráva

Při pokusu nainstalovat aktualizaci Microsoft Office XP SP3 z kanceláře Aktualizace webu, může zobrazit následující chybová zpráva:
Instalace neproběhla úspěšně
Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
839191"Instalace neproběhla úspěšně" chybová zpráva při pokusu o instalaci Office XP Service Pack 3 z webu Office Update

Při instalaci aktualizace SP3 sady Office XP v počítači, který má aplikace Microsoft Office XP Service Pack 1 (SP1) nebo Microsoft Office XP Service Pack 2 (SP2) nainstalována a opravené z instalačního bodu pro správu se zobrazí chybová zpráva (AIP)

Pokud je v počítači nainstalována aktualizace klienta Office XP SP3, obsahuje aktualizace Office XP SP1 nebo Office XP SP2 již nainstalována a opravené z AIP zobrazí chybová zpráva.

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
837826"Očekávaná verze produktu nelze najít v systému" chybová zpráva při instalaci aktualizace Office XP Service Pack 3

Aplikace Microsoft Access 2002 indexy změnit přenesené na SQL můžete po instalaci aktualizace Office XP SP3

Po upgradu na Office XP SP3 sestupné indexy v aplikaci Access 2002, která byla přenesené na SQL Server přeneseny jako vzestupné indexy v případě, že soubory Průvodce aplikací Access Neinovovat správně.

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
328019Při sestupné indexy v aplikaci Access 2002 se vzestupné indexy přenesení na server SQL i po instalaci aktualizace Office XP SP-2 nebo Office XP AKTUALIZACE SP-3

Zobrazí chybová zpráva při instalaci aktualizace Office XP SP3, Windows Server 2003 s rozšířením FrontPage 2002 Server Extensions

Během instalace klienta nebo úplné sady Office Aktualizace XP SP3 zobrazí chybová zpráva Jestliže služby IIS a serveru aplikace FrontPage Rozšíření (FPSE) jsou nainstalovány v systému Windows Server 2003.

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
837827Při instalaci aktualizace Office XP Service Pack 3 se zobrazí chybová zpráva "Instalační program nemůže aktualizovat soubor"


Služba informace o široké oblasti (WAIS) je odebrán z webového serveru

Při instalaci sady Office XP SP3 WAIS odebrán z webového serveru. Všechny funkce vyhledávání je nutné použít Server indexu.

Další informace o implementaci serveru indexu hledání na weby aplikace FrontPage a serveru SharePoint na webu společnosti Microsoft.
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc768016.aspx

Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3) pro sadu Multilingual User Interface Pack

Pro zajištění úplné funkčnosti sady Microsoft Office XP nainstalovat Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3) pro sadu Multilingual User Interface Pack Pokud používáte sadu Multilingual User Interface Pack (MUI). Nainstalujte Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3) pro sadu Multilingual User Interface Pack naleznete Následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId = 3C0A106C-FFF1-4768-B3AB-483E46E73F7B & displaylang = cs


Jak lze zjistit, zda je aktualizace nainstalována

Aktualizace obsahuje aktualizované verze následujících souborů:
  File name   Version
  --------------------------
  Excel.exe   10.0.6501.0
  Frontpg.exe  10.0.6308.0
  Msaccess.exe  10.0.6501.0
  Mspub.exe   10.0.6308.0
  Outlook.exe  10.0.6626.0
  Powerpnt.exe  10.0.6501.0
  Winword.exe  10.0.6612.0
Zjištění verze sady Microsoft Office, která je v počítači nainstalována, postupujte takto:

Poznámka: Protože existuje několik verzí systému Microsoft Windows Následující postup může lišit v počítači. Pokud ano, viz aplikace k dokončení těchto kroků dokumentaci k produktu.
 1. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítkoHledání.
 2. V Výsledky hledání, klepněte na tlačítkoVšechny soubory a složky ve skupinovém rámečku Hledání Průvodce vyhledáváním.
 3. V Část nebo celý název souboru pole Zadejte název spustitelného souboru programu, který je uvedených výše (například Zadejte tento příkaz Excel.exe) a klepněte na tlačítkoHledání.
 4. V seznamu souborů klepněte pravým tlačítkem na spustitelný program soubor, který byl nalezen a klepněte na tlačítko Vlastnosti.
 5. V Verze karta, zjištění verze aplikace sady Office, která je nainstalována v počítači.
Další informace o zjištění verze sady Office XP v počítači klepněte na následující číslo článku:
291331Jak zkontrolovat verzi Office XP
Navíc jsou nainstalovány také následující soubory: Při instalaci aktualizace SP3 sady Office XP:
  Accwiz.dll    Msaexp30.dll
  Acwizrc.dll   Msain.dll
  Acwzlib.mde   Mscal.ocx
  Acwzmain.mde   Mscdm.dll
  Acwztool.mde   Mscomctl.ocx
  Admin.dll    Msconv97.dll
  Analys32.xll   Msdmeng.dll
  Animate.js    Msdmine.dll
  Author.dll    Msdmine.rll
  Bidi32.dll    Msimport.exe
  Bjablr32.dll   Msmapi32.dll
  Blnmgr.dll    Msmdcb80.dll
  Blnmgrps.dll   Msmdgd80.dll
  Cdo.dll     Msmdun80.dll
  Cdo.dll     Mso.dll
  Cdrimp32.flt   Msoeuro.dll
  Cfgwiz.exe    Msohelp.exe
  Cgmimp32.flt   Msointl.dll
  Contab32.dll   Msolap80.dll
  Default.htm   Msolap80.rll
  Delete.htx    Msolui80.dll
  Dlgsetp.dll   Msonsext.dll
  Dumpster.dll   Msorun.dll
  Emablt32.dll   Msppt.olb
  Emsabp32.dll   Mspst32.dll
  Emsmdb32.dll   Mspub.exe
  Emsui32.dll   Msqry32.exe
  Envelope.dll   Mstordb.exe
  Epsimp32.flt   Mstore.exe
  Eurotool.xla   Mstores.dll
  Exchcsp.dll   Mswrd832.cnv
  Exsec32.dll   Ocp.dll
  Fdate.dll    Ocpintl.dll
  Fm20.dll     Olappt.fae
  Fm20enu.dll   Olapuir.rll
  Fname.dll    Olkfstub.dll
  Fp5amsft.dll   Outex.dll
  Fp5areg.dll   Outlcm.dll
  Fp5autl.dll   Outlcmr.dll
  Fp5avnb.dll   Outlctl.dll
  Fp5awec.dll   Outllib.dll
  Fp5awel.dll   Outllibr.dll
  Fpcutl.dll    Outlmime.dll
  Fpdb.dll     Outlph.dll
  Fpdbrgn1.inc   Outlrpc.dll
  Fpeditax.dll   Outlvbs.dll
  Fpedsat.dll   Owc10.dll
  Fperson.dll   Owci10.dll
  Fpexpsat.dll   Owsadm.exe
  Fpext.msg    Owsclt.dll
  Fpimpsat.dll   Owssupp.dll
  Fplace.dll    Pcdimp32.flt
  Fpmmc.dll    Pictim32.flt
  Fputlsat.dll   Png32.flt
  Fstock.dll    Ppintl.dll
  Gifimp32.flt   Pres0.htm
  Graph.exe    Proflwiz.exe
  Grintl32.dll   Prtf9.dll
  Html32.cnv    Pstprx32.dll
  Impmail.dll   Ptxt9.dll
  Intldate.dll   Pub6intl.dll
  Jpegim32.flt   Pubconv.dll
  Lfbmp12n.dll   Recall.dll
  Lfcmp12n.dll   Recovr32.cnv
  Lfeps12n.dll   Riched20.dll
  Lffax12n.dll   Rm.dll
  Lfgif12n.dll   Rtfhtml.dll
  Lfmsp12n.dll   Secrec.cfg
  Lfpcd12n.dll   Setlang.exe
  Lfpcx12n.dll   Setup.exe
  Lfpng12n.dll   Shtml.dll
  Lfras12n.dll   Snapview.exe
  Lftga12n.dll   Snapview.ocx
  Lftif12n.dll   Soa.dll
  Lfwmf12n.dll   Ucs20.dll
  Ltdis12n.dll   Unbind.exe
  Ltfil12n.dll   Update.htx
  Ltimg12n.dll   Vbe6.dll
  Ltkrn12n.dll   Vtidb.exe
  Lttwn12n.dll   Wavtoasf.exe
  Mcdlc.exe    Wpft532.cnv
  Mcps.dll     Wpft632.cnv
  Mofl.dll     Wpgimp32.flt
  Morph9.dll    Wwintl.dll
  Msacc.olb    Xlintl32.dll
Poznámka: Pokud v počítači je již nainstalována aktualizace Office XP SP3, bude zobrazí následující chybová zpráva při pokusu o instalaci sady Office XP AKTUALIZACE SP3:
Tato aktualizace již byla použita nebo je zahrnuta v již použité aktualizaci.


Požadavky na aktualizaci Instalační služba Windows Installer

Instalace aktualizace popsané v tomto článku vyžaduje Instalační služba Windows Installer 2.0 nebo novější. Microsoft Windows XP a Microsoft Windows 2000 Service Pack 3 (SP3) zahrnuje Instalační služba Windows Installer 2.0 nebo novější. Instalace nejnovější verze Instalační služba Windows Installer, navštivte jeden z následujících Weby společnosti Microsoft.

Instalační služba Windows Installer systému Microsoft Windows 95, Microsoft Windows 98 a Microsoft Windows Millennium Edition (Me):
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = cebbacd8-c094-4255-b702-de3bb768148f % 20 & displaylang = cs
Instalační služba Windows Installer pro Microsoft Windows NT 4.0 a Windows 2000 (před aktualizací SP3):
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = 4b6140f9-2 d 36-4977-8fa1-6f8a0f5dca8f & DisplayLang = cs


Seznam problémů opravených touto aktualizací

Obsahuje dříve vydané aktualizace sady Office XP Service Pack 3 (SP3) aktualizace sady office XP:
329750 Přehled aktualizace Excel 2002 SP-2: 16. října 2002
814169 Čáry se šipkami tisknout bez šipek v některých aplikacích sady Office XP
813682 Popis aktualizace nástroje kontroly pravopisu pro italštinu XP Office: 5. března 2003
307843 Popis aktualizace Office XP Service Pack 1 (SP-1)
325671 Popis aktualizace Office XP Service Pack 2 (SP2)
331866 Popis aktualizace aplikace Outlook 2002: 4. prosince 2002
812262 Přehled aktualizace aplikace Outlook 2002: 22. ledna 2003
329748 Popis aktualizace aplikace Word 2002 Service Pack 2: 16. října 2002
828040 Popis opravy zabezpečení aplikace Outlook 2002: 9. března 2004


Aktualizace Office XP SP3 lze úspěšně nainstalovat i v případě, jedna nebo více aktualizací uvedených dříve v tomto článku je v počítači již nainstalována.

Aktualizace Office XP SP3 také zahrnuje vylepšení stability, která byla vyvinuta o chybě společnosti Microsoft Zpráv odeslaných uživateli sady Office XP. Další informace naleznete v následující části Web společnosti Microsoft:
http://oca.microsoft.com/en/dcp20.asp
Aktualizace Office XP SP3 řeší problémy popsané v Následující články znalostní báze Microsoft Knowledge Base:

Aplikace Microsoft Access

836030 Problémy opravené v aplikaci Access 2002 Office XP Service Pack 3

Aplikace Microsoft Excel

836031 Problémy v aplikaci Excel 2002 vyřešené v aktualizaci Service Pack 3 sady Office XP

Aplikace Microsoft FrontPage

836032 Problémy v aplikaci FrontPage 2002 vyřešené v aktualizaci Service Pack 3 sady Office XP

Aplikace Microsoft Outlook

836033 Problémy v aplikaci Outlook 2002 vyřešené v aktualizaci Service Pack 3 sady Office XP

Microsoft Office

814169 Čáry se šipkami tisknout bez šipek v některých aplikacích sady Office XP
821469 OL2002: Nelze otevřít adresu URL v přijaté e-mailové zprávě
822768 OFFXP: Vlastnost vlastní MouseIcon pro ovládací prvek FM20 může únik popisovače GDI
823423 OFFXP: Dokumentů obsahujících objekty Shockwave Flash neočekávaně při otevření a zavření
823975 Office XP Balíček opravy hotfix následující po aktualizaci Service Pack 2: 10. srpna 2003
827144 Office XP Balíček opravy hotfix následující po aktualizaci Service Pack 2: 29. srpna 2003
827672 Jak přesměrovat cesty k souboru Galerie médií v Galerii médií 2002
829341 Klip Balíčku oprav hotfix aplikace Galerie médií 2002 následující po aktualizaci Service Pack 2: 24. října 2003
827973 Office XP Balíček opravy hotfix následující po aktualizaci Service Pack 2: 12. září 2003
827985 Office XP Balíček opravy hotfix následující po aktualizaci Service Pack 2: 3. října 2003
830006 Office XP Španělština po aktualizaci Service Pack 2 balíčku opravy hotfix: 3. listopadu 2003

Aplikace Microsoft PowerPoint

822848 PPT2002: Nelze změnit pořadí snímků ve vlastní prezentaci
823971 Aplikace PowerPoint Balíček opravy hotfix následující po aktualizaci Service Pack 2: 10. srpna 2003
827974 Aplikace PowerPoint balíčku oprav hotfix 2002 následující po aktualizaci Service Pack 2: 12. září 2003
300252 PPT2002: Nelze tisknout prezentace chráněné heslem otevřené jen ke čtení
328112 V aplikaci PowerPoint 2002 není zobrazeno dialogové okno Vlastnosti ODMA
329915 Snímky s ovládacími prvky ActiveX způsobí zachování v paměti aplikace PowerPoint
330201 Časové značky u snímků aplikace PowerPoint 2002 se nezobrazí, pokud zobrazíte vysílání prezentace aplikace PowerPoint 2002 online
331113 PPT2002: Neočekávaně změní barvy grafu po použití šablony návrhu
332046 Písma v animovaných grafech zobrazí nezřetelně po změně písma
813207 PPT2002: Zobrazí výzva k opakovanému uložení prezentace při obnovení počítače
813539 PPT2002: Doplňky aplikace PowerPoint jsou uvolněny ukončení prezentace
817002 PPT2002: Přechody snímků ve vložené prezentaci jsou pomalé
818663 PPT2002: Zarovnání a odsazení textu změnit při vložení textového pole
821163 PPT2002: Tabulky zobrazí poškozené nebo svisle natažené při tisku vložených objektů v aplikaci Word
821272 OFFXP: V sadě Office XP vytvářet nové organizační diagramy ve formátu sady Office XP

Aplikace Microsoft Publisher

325499 Přestane: Aplikace Publisher reagovat při použití výchozí tiskárny Novell

Aplikace Microsoft Word

836036 Problémy v aplikaci Word 2002 vyřešené v aktualizaci Service Pack 3 sady Office XP


Aktualizace Office XP SP3 řeší následující problémy: které nebyly dříve dokumentovány ve znalostní bázi Microsoft Knowledge Base.

Aplikace Microsoft PowerPoint

Po převedení textu z angličtiny do jiného jazyka nelze otevřít prezentaci aplikace PowerPoint


Pokud vytvoříte a uložíte prezentaci aplikace PowerPoint v Jazyk angličtina, přeložit text do jiného jazyka, jako je například čínština (Zjednodušená) a potom uložte a zavřete prezentaci aplikace PowerPoint, zobrazí chybová zpráva, že aplikace PowerPoint nemůže přečíst soubor a soubor neobsahuje Otevřít.


Můžete změnit text formátovaný s vloženými písmy pro tisk nebo jen pro náhled


Při otevření prezentace aplikace PowerPoint, která obsahuje tisk nebo jen pro náhled vložená písma můžete změnit na text používá tato písma.


Programové uložení prezentace do program pro správu dokumentů (ODMA) se zobrazí chybová zpráva


Při pokusu o programové uložení aplikace PowerPoint prezentace v programu ODMA může zobrazit podobná chybová zpráva následující:
-2147467259: Prezentace (Neznámý člen): název souboru nebo cesty :: ODMA\ODMASAMP\název souboruPPT je neplatný. Prosím Zkontrolujte správnost názvu souboru a cesty.


Budete vyzváni k uložení prezentace při programové uložení prezentace pomocí události PresentationClose dvakrát


Při programové uložení prezentace pomocí události PresentationClose , může být výzva dvakrát, pokud klepnete na tlačítko Uložit prezentaci Zavřít (na tlačítko X v pravém horním rohu okna aplikace) ukončete aplikaci PowerPoint prezentaci je stále Otevřít.


Při odeslání prezentace aplikace PowerPoint jako přílohu e-mailu chybí přípony názvů souborů


Při odeslání prezentace aplikace PowerPoint jako Příloha zprávy elektronické pošty, přípona PPT může chybět přípona názvu souboru prezentace.

Poznámka: K tomuto problému dochází, pokud otevřete prezentaci z otevřeného Program Management API (ODMA) dokumentu. V tomto scénáři není aplikace PowerPoint přidáte PPT k názvu souboru přílohy při načtení názvu souboru z rozhraní ODMA.


F12 neotevře dialogové okno Uložit jako při otevření prezentace PowerPoint v prohlížeči


Pokud otevřete prezentaci aplikace PowerPoint na webu prohlížeč, Uložit jako Dialogové okno otevřít stisknutím F12.

Poznámka: Tento problém může nastat, pokud otevřete prezentaci aplikace PowerPoint Klepnutím na hypertextový odkaz nebo přímým otevřením webový prohlížeč prezentace. Aplikace PowerPoint nemůže zaregistrovat příkaz klávesové zkratky F12, při otevření prezentace aplikace PowerPoint v aplikaci Microsoft Internet Explorer.


Aplikace Microsoft Publisher

Kalendářního týdne se nespustí v neděli ve verzi aplikace Microsoft Publisher 2002 francouzština (Kanada)


Pokud vytvoříte kalendář francouzština (Kanada) verzi aplikace Publisher 2002 kalendářního týdne v nespustí Neděle.


Aplikace Publisher reagovat při spuštění nebo přepněte do jiného programu


V systému Microsoft Windows XP spustíte nebo přepněte do jiného programu a pokroku je zobrazen panel (pro aplikaci Publisher 2002 například indikátor průběhu zobrazí při otevření souboru), může aplikace Publisher 2002 zdánlivě přestat reagovat (zablokuje se).


Formátování textu v čínštině (zjednodušené) je ztraceno při otevření dokumentu aplikace Microsoft Word


Při otevření dokumentu aplikace Word, který obsahuje čínské Text (zjednodušená čínština), písma a formátování písma, může dojít ke ztrátě z Text v čínštině (zjednodušené).


Instalační program stránek nezachová zdroj papíru


Když vyberete zdroj papíru (na Tiskárny a papír karta) v pro tiskárnu Vzhled stránky (na Soubor nabídka) aplikace Publisher 2002 zdroj papíru může vrátit zpět předchozí výběr.


Vlastnosti

ID článku: 832671 - Poslední aktualizace: 18. května 2012 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Access 2002 Standard Edition
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
 • Microsoft Publisher 2002 Standard Edition
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office XP Small Business Edition
 • Microsoft Office XP Standard Edition
 • Microsoft Office XP Developer Edition
Klíčová slova: 
atdownload kbinfo kbupdate kbmt KB832671 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:832671

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com