Popis balíka Microsoft Office XP Service Pack 3

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 832671 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Spoločnosť Microsoft vydala aktualizáciu balíka Microsoft Office XP. Táto aktualizácia poskytuje zdokonalenie zabezpečenia zvýšenie stability a zlepšenie výkonu. Niektoré opravy, ktoré sú súčasťou balíka Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3), boli v minulosti vydané ako samostatné aktualizácie. Táto aktualizácia service pack združí ich v jeden aktualizácia. Aktualizácia Office XP SP3 môže byť inštalovaný na akejkoľvek úrovni balíka Microsoft Office XP a nevyžaduje žiadne predchádzajúce balíky service pack montovaných do.

ÚVOD

Tento článok popisuje, ako stiahnuť a nainštalovať Microsoft Aktualizácia Office XP Service Pack 3 (SP3). Navyše, tento článok popisuje, čo issues are fixed aktualizácie Office XP SP3.

DALSIE INFORMACIE

Ako prevziať a nainštalovať aktualizácie

Dôležité Pred inštaláciou tejto aktualizácie sa uistite, že nasledujúce boli splnené požiadavky:
 • Microsoft Windows Installer 2.0

  Pred inštaláciou túto aktualizáciu, musíte nainštalovať Windows Installer 2.0 alebo novšia. Pre ďalšie informácie o tejto požiadavky nájdete "Windows Installer Update Požiadavky"časť tohto článku.

Aktualizácia klienta

Ak ste nainštalovali balík Office XP z disku CD-ROM, máte nasledujúce dve možnosti:
 • Používať Microsoft Office výrobku aktualizácie webovú lokalitu automaticky nainštalovať všetky najnovšie aktualizácie, ktoré zahŕňajú všetky dostupné služby balíky a verejné aktualizácie.
 • Nainštalovať iba aktualizácie Office XP SP3 podľa nasledujúcich krokov, ktoré sú popísaná ďalej v tomto článku.
Poznámka Spoločnosť Microsoft odporúča nainštalovať klienta aktualizácie pomocou Úrad výrobku aktualizácie webovej lokality. Výrobok aktualizácie webovej lokality Office zistí najmä inštalácie balíka Microsoft Office a vyzve vás na nainštalovať, presne to, čo musíte mať na skontrolujte inštaláciu balíka Office je úplne aktuálne.

Výrobok aktualizácie webovej lokality Office


Že výrobok aktualizácie webovej lokality Office zistiť požadovaných aktualizácií, ktoré je nutné nainštalovať do počítača navštívte nasledujúce Webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://Office.Microsoft.com/en-US/downloads/mainCatalog.aspx
Po detekcie je kompletné, dostanete zoznam odporúčané aktualizácie pre váš súhlas. Kliknite na tlačidlo Spustite inštaláciu na dokončiť proces.

Nainštalujte iba aktualizácie Office XP SP3


Chcete prevziať a nainštalovať klienta, postupujte nasledovne Aktualizácia:
 1. Navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
  http://www.Microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId = 85AF7BFD-6F69-4289-8BD1-EB966BCDFB5E
 2. Zvoľte váš jazyk a potom kliknite na tlačidloPrejsť.
 3. Prevezmite jeden z dvoch súborov s príponou .exe použitím prepojení v dolnej časti stránky a potom súbor uložte na pevný disk.
  • OfficeXpSp3-kb832671-client-sky.exe: tento súbor prevezmite, ak máte prístup k zdroju inštalácie. To môže byť pôvodnému disku CD-ROM produktu, zdroj lokálnej inštalácie alebo zdroj inštalácie siete. Budete potrebovať prístup k zdroju inštalácie počas inštalácie ak budete mať produkt aktualizovali.
  • OfficeXpSp3-kb832671-fullfile-sky.exe: tento súbor prevezmite, ak nemáte prístup k zdroju inštalácie, alebo ak sa vyskytli problémy pri inštalácii súboru OfficeXpSp3-kb832671-client-sky.exe.
 4. V programe Microsoft Windows Prieskumník dvakrát kliknite na súbor s príponou .exe, ktorý ste uložili na pevný disk.
 5. Kliknite na tlačidlo Otvorené spustite preberanie a Inštalácia aktualizácie Office XP SP3.
 6. Ak sa zobrazí výzva na inštaláciu aktualizácie, kliknite na tlačidloáno.
 7. Kliknite na tlačidlo áno akceptovať licenčné Dohoda.
 8. Vloženie disku CD-ROM balíka Microsoft Office XP, ak sa zobrazí výzva tak urobiť, a potom kliknite na tlačidlo ok.
 9. Keď dostanete správu, ktorá označuje inštalácie bola úspešná, kliknite na tlačidlo ok.
Poznámka Po nainštalovaní aktualizácie nemôžete odstrániť ju. Ak chcete obnoviť Inštalácia pred inštaláciou aktualizácie, musíte odstrániť balík Office XP a potom ju znova nainštalovať z pôvodného disku CD-ROM.

Správcovská aktualizácia

Ak ste inštalovali balík Office XP výrobku z umiestnenia na serveri, Správca servera musí aktualizovať umiestnenie servera s administratívne aktualizovať a nasadiť túto aktualizáciu do počítača.

Ak ste sú správca servera postupujte prevziať administratívnych Aktualizácia:
 1. V programe Windows Prieskumník, vytvoriť nový priečinok na jednotke C, a potom zadajte názov priečinka kb832671.
 2. The nasledovný súbor je k dispozícii na prevzatie od spoločnosti Microsoft Download Centrum:

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Stiahnuť
  Prevziať balík Office XP Service Pack 3.

  Dátum vydania: 9. marec 2004

  Ďalšie informácie o preberaní Microsoft podporných súborov získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
  119591 Ako získať Microsoft podporných súborov zo služieb online
  Microsoft kontroluje tento súbor na vírusy. Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

  Poznámka Chcete získať lokalizovanej verzie balíka Office XP SP3, navštívte nasledujúcu webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
  Prevziať balík Office XP Service Pack 3 (SP3)
 3. Kliknite na tlačidlo Uložiť Ak chcete uložiť OfficeXpSp3-kb832671-fullfile-enu.exe súbor do priečinka kb832671.
 4. Kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na tlačidloSpustiť.
 5. V Otvorené zadajtecmd, a potom kliknite na tlačidlo ok
 6. Do príkazového riadka zadajte nasledovné riadky a potom kláves ENTER po každom riadok:

  cd\kb832671

  OfficeXpSp3-kb832671-fullfile-enu.exe /c /t:c:\kb832671
 7. Kliknite na tlačidlo áno akceptovať licenčné Dohoda.
 8. Ak ste oboznámení s postupom pre aktualizáciu vašich administrátorské umiestnenie, kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na tlačidloSpustiť. Zadajte nasledujúci príkaz v Otvorenérámček
  msiexec /a AdminPath\Súbor MSI /p C:\kb832671\Extrahujte súbor SHORTFILENAMES = TRUE
  tam, kde Admin cesta je cesta vaše bod administrátorskej inštalácie balíka Office XP (napríklad C:\OfficeXP),Súbor MSI je balík .msi databázy pre balík Office XP (napríklad súbor ProPlus.msi), a Extrahujte súbor je názov administratívne aktualizácie.

  Poznámka/Qb+ môžete pripojiť k príkazovému riadku tak, aby Balík Office XP správne Inštalácia dialógové okno a End License používateľov Dohoda dialógové okno nezobrazí.
 9. Na strane klienta, ktorý chcete aktualizovať úradu XP SP3, kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na tlačidlo Spustiť. Typ nasledujúci príkaz v Otvorené rámček
  msiexec /i AdminPath\Súbor MSIPREINŠTALOVANIE =Funkcia zoznam REINSTALLMODE = vomu
  tam, kde Admin cesta je cesta vaše bod administrátorskej inštalácie balíka Office XP (napríklad C:\OfficeXP),Súbor MSI je balík MSI databázy pre balík Office XP (napríklad súbor ProPlus.msi), a FeatureList je zoznam funkcia názvy (písmená), ktoré bude nutné preinštalovať pre Aktualizácia. Ak chcete inštalovať všetky funkcie, môžete použiť REINSTALL = ALL.
Ďalšie informácie o tom, ako aktualizovať vaše administratívne montáž a nasadenie pracovným staniciam klient, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
301348Ako verejné aktualizáciu nainštalovať správcovské inštalácie balíka Office XP
Tento článok obsahuje štandardné pokyny pre Inštalácia administratívne verejné aktualizácie. Môžete tiež zobraziť nasledujúce článok v lokalite Microsoft Office Resource Kit:
http://www.Microsoft.com/download/en/Details.aspx?displaylang=en&ID=23334


Známe problémy pri pokuse o inštaláciu aktualizácie Office XP SP3

Zobrazí chybové hlásenie pri pokuse o inštaláciu programu Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3) z lokality Office Update Web

Keď sa pokúsite o inštaláciu balíka Microsoft Office XP SP3 z úradu Aktualizáciu webovej stránky, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
Nenainštalované aktualizácie
Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
839191"Inštalácia neúspešná" chybové hlásenie pri pokuse o inštaláciu Aktualizácia Office XP Service Pack 3 z lokality Office Update Web

Pri inštalácii aktualizácie Office XP SP3 na počítači, ktorý má Microsoft Office XP Service Pack 1 (SP1) alebo Microsoft Office XP Service Pack 2 (SP2) nainštalované a záplatovaný z bodu inštalácie správy zobraziť chybové hlásenie (AIP)

Ak klient aktualizácie Office XP SP3 je nainštalovaný na počítači, má Office XP SP1 alebo Office XP SP2 už nainštalovali a záplatovaný z AIP zobrazí chybové hlásenie.

Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
837826"Očakávaná verzia produktu sa nenašiel v systéme" chybové hlásenie pri pokuse o inštaláciu balíka Office XP Service Pack 3

Microsoft Access 2002 indexy zmeniť, keď prevedené na SQL po môžete nainštalovať aktualizácie Office XP SP3

Po inováciou na Office XP SP3, zostupné indexy v programe Access 2002, ktoré boli prenesené na server SQL Server sú stále previesť ako vzostupné indexy Ak prístup Sprievodca súbory Neinovovať správne vložené.

Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
328019Zostupné indexy v Access 2002 stať vzostupné indexy keď zmenou veľkosti SQL aj po nainštalovaní balíka Office XP SP-2 alebo balíka Office XP SP-3

Zobrazí chybové hlásenie pri pokuse o inštaláciu aktualizácie Office XP SP3 pre systém Windows Server 2003 s FrontPage 2002 Server Extensions

Počas inštalácie klienta alebo úplná úradu Aktualizácia XP SP3 vás môže zobraziť chybové hlásenie ak IIS a serverového rozšírenia FrontPage Server Sú na Windows 2003 Server nainštalované rozšírenia (FPSE).

Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
837827Zobrazí chybové hlásenie „Inštalátor nemôže aktualizovať súbor"pri pokuse o inštaláciu balíka Office XP Service Pack 3


Širokej oblasti informácie služby (WAIS) sa odstráni z webového servera

Pri pokuse o inštaláciu balíka Office XP SP3 WAIS sa odstráni z webového servera. Všetky funkcie vyhľadávania je potrebné použiť Index Server.

Ďalšie informácie o implementácii vyhľadávacieho indexu servera FrontPage a SharePoint webových lokalít nájdete na webovej lokalite spoločnosti Microsoft.
http://Technet.Microsoft.com/en-us/library/cc768016.aspx

Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3) pre balík Multilingual User Interface Pack

Pre úplnú funkčnosť programu Microsoft Office XP, inštalácia Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3) pre balík Multilingual User Interface Pack Ak používate balík Multilingual User Interface Pack (MUI). Ak chcete nainštalovať balík Microsoft Office XP Service Pack 3 (SP3) pre balík Multilingual User Interface Pack, navštívte nasledujúcu webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId = 3C0A106C-FFF1-4768-B3AB-483E46E73F7B & displaylang = en


Ako zistiť, či je aktualizácia nainštalovaná

Aktualizácia obsahuje aktualizované verzie nasledovné súbory:
  File name   Version
  --------------------------
  Excel.exe   10.0.6501.0
  Frontpg.exe  10.0.6308.0
  Msaccess.exe  10.0.6501.0
  Mspub.exe   10.0.6308.0
  Outlook.exe  10.0.6626.0
  Powerpnt.exe  10.0.6501.0
  Winword.exe  10.0.6612.0
Ak chcete určiť verziu program balíka Microsoft Office, ktorý je nainštalovaný na vašom počítači, postupujte nasledovne:

Poznámka Pretože existuje niekoľko verzií systému Microsoft Windows krokov môže byť na vašom počítači rozdielne. Ak sú, pozrite si tému vašej dokumentácie k produktom na dokončenie týchto krokov.
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na tlačidloVyhľadávanie.
 2. V Table Výsledky vyhľadávania, kliknite na tlačidloVšetky súbory a priečinky podľa Vyhľadávanie Spoločník.
 3. V Všetky alebo časť názvu súboru zadajte Zadajte názov spustiteľného súboru programu, ktorý je uvedený vyššie (napríklad typ Excel.exe), a potom kliknite na tlačidloVyhľadávanie.
 4. V zozname súborov kliknite pravým tlačidlom na spustiteľný program súbor, ktorý sa zistilo, a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 5. Na Verzia karta, Zistite verziu na program balíka Office, ktorý je nainštalovaný na vašom počítači.
Ďalšie informácie o tom, ako zistiť verziu balíka Office XP na vašom počítači, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
291331Ako skontrolovať verziu Balík Office XP
Okrem toho tiež sú nainštalované nasledujúce súbory pri inštalácii aktualizácie Office XP SP3:
  Accwiz.dll    Msaexp30.dll
  Acwizrc.dll   Msain.dll
  Acwzlib.mde   Mscal.ocx
  Acwzmain.mde   Mscdm.dll
  Acwztool.mde   Mscomctl.ocx
  Admin.dll    Msconv97.dll
  Analys32.xll   Msdmeng.dll
  Animate.js    Msdmine.dll
  Author.dll    Msdmine.rll
  Bidi32.dll    Msimport.exe
  Bjablr32.dll   Msmapi32.dll
  Blnmgr.dll    Msmdcb80.dll
  Blnmgrps.dll   Msmdgd80.dll
  Cdo.dll     Msmdun80.dll
  Cdo.dll     Mso.dll
  Cdrimp32.flt   Msoeuro.dll
  Cfgwiz.exe    Msohelp.exe
  Cgmimp32.flt   Msointl.dll
  Contab32.dll   Msolap80.dll
  Default.htm   Msolap80.rll
  Delete.htx    Msolui80.dll
  Dlgsetp.dll   Msonsext.dll
  Dumpster.dll   Msorun.dll
  Emablt32.dll   Msppt.olb
  Emsabp32.dll   Mspst32.dll
  Emsmdb32.dll   Mspub.exe
  Emsui32.dll   Msqry32.exe
  Envelope.dll   Mstordb.exe
  Epsimp32.flt   Mstore.exe
  Eurotool.xla   Mstores.dll
  Exchcsp.dll   Mswrd832.cnv
  Exsec32.dll   Ocp.dll
  Fdate.dll    Ocpintl.dll
  Fm20.dll     Olappt.fae
  Fm20enu.dll   Olapuir.rll
  Fname.dll    Olkfstub.dll
  Fp5amsft.dll   Outex.dll
  Fp5areg.dll   Outlcm.dll
  Fp5autl.dll   Outlcmr.dll
  Fp5avnb.dll   Outlctl.dll
  Fp5awec.dll   Outllib.dll
  Fp5awel.dll   Outllibr.dll
  Fpcutl.dll    Outlmime.dll
  Fpdb.dll     Outlph.dll
  Fpdbrgn1.inc   Outlrpc.dll
  Fpeditax.dll   Outlvbs.dll
  Fpedsat.dll   Owc10.dll
  Fperson.dll   Owci10.dll
  Fpexpsat.dll   Owsadm.exe
  Fpext.msg    Owsclt.dll
  Fpimpsat.dll   Owssupp.dll
  Fplace.dll    Pcdimp32.flt
  Fpmmc.dll    Pictim32.flt
  Fputlsat.dll   Png32.flt
  Fstock.dll    Ppintl.dll
  Gifimp32.flt   Pres0.htm
  Graph.exe    Proflwiz.exe
  Grintl32.dll   Prtf9.dll
  Html32.cnv    Pstprx32.dll
  Impmail.dll   Ptxt9.dll
  Intldate.dll   Pub6intl.dll
  Jpegim32.flt   Pubconv.dll
  Lfbmp12n.dll   Recall.dll
  Lfcmp12n.dll   Recovr32.cnv
  Lfeps12n.dll   Riched20.dll
  Lffax12n.dll   Rm.dll
  Lfgif12n.dll   Rtfhtml.dll
  Lfmsp12n.dll   Secrec.cfg
  Lfpcd12n.dll   Setlang.exe
  Lfpcx12n.dll   Setup.exe
  Lfpng12n.dll   Shtml.dll
  Lfras12n.dll   Snapview.exe
  Lftga12n.dll   Snapview.ocx
  Lftif12n.dll   Soa.dll
  Lfwmf12n.dll   Ucs20.dll
  Ltdis12n.dll   Unbind.exe
  Ltfil12n.dll   Update.htx
  Ltimg12n.dll   Vbe6.dll
  Ltkrn12n.dll   Vtidb.exe
  Lttwn12n.dll   Wavtoasf.exe
  Mcdlc.exe    Wpft532.cnv
  Mcps.dll     Wpft632.cnv
  Mofl.dll     Wpgimp32.flt
  Morph9.dll    Wwintl.dll
  Msacc.olb    Xlintl32.dll
Poznámka Ak aktualizácia Office XP SP3 je už nainštalovaný na vašom počítači, budete zobraziť nasledujúce chybové hlásenie pri pokuse o inštaláciu balíka Office XP SP3:
Túto aktualizáciu už bolo uplatnené alebo je súčasťou aktualizácie, ktoré už boli použité.


Požiadavky na aktualizáciu programu Windows Installer

Chcete nainštalovať aktualizáciu, ktorá je popísaná v tomto článku si vyžaduje Windows Installer 2.0 alebo novšia. Systém Microsoft Windows XP a Microsoft Windows 2000 Service Pack 3 (SP3) zahŕňajú Windows Installer 2.0 alebo novšia. Ak chcete nainštalovať Najnovšia verzia programu Windows Installer navštíviť jednu z nasledovných možností Webových lokalít spoločnosti Microsoft.

Inštalátor systému Windows Microsoft Windows 95, Microsoft Windows 98 a Microsoft Windows Millennium Edition (Me):
http://www.Microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = cebbacd8-c094-4255-b702-de3bb768148f % 20 & displaylang = en
Program Windows Installer pre Microsoft Windows NT 4.0 a Windows 2000 (nesplatené-SP3):
http://www.Microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = 4b6140f9-2 d 36-4977-8fa1-6f8a0f5dca8f & DisplayLang = en


Zoznam problémov, ktoré sú stanovené v aktualizácii

Office XP Service Pack 3 (SP3) zahŕňa predchádzajúce uvoľnené Aktualizácia balíka office XP:
329750 Prehľad aktualizácie Excel 2002 SP-2: October 16, 2002
814169 Čiar so šípkami vytlačiť bez šípky v niektorých programoch balíka Office XP
813682 Popis talianskej balíka Office XP Proofing Tools aktualizácia: 5. marca 2003
307843 Popis balíka Office XP Service Pack 1 (SP-1)
325671 Popis balíka Office XP Service Pack 2 (SP2)
331866 Description of the Outlook 2002 update: December 4, 2002
812262 Overview of the Outlook 2002 update: 22. január 2003
329748 Popis aktualizácie Word 2002 Service Pack 2: October 16, 2002
828040 Opis programu Outlook 2002 Security Patch: 9. marec 2004


Aktualizácia Office XP SP3 môže byť inštalovaný úspešne, dokonca aj vtedy, ak jeden alebo viacerí verejne dostupné aktualizácie uvedený v predchádzajúcej časti tohto článku je už nainštalovaný na vašom počítači.

Aktualizácia Office XP SP3 zahŕňa aj zvýšenie stability, ktoré boli vyvinuté z chýb spoločnosti Microsoft Správy predložené používateľmi balíka Office XP. Pre viac informácií navštívte nasledujúce Webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://Oca.Microsoft.com/en/dcp20.asp
Aktualizácia Office XP SP3 rieši problémy, ktoré sú opísané v nasledovné články databázy Microsoft Knowledge Base:

Programu Microsoft Access

836030 Otázky, ktoré sú stanovené v programe Access 2002 balík Office XP Service Pack 3

V programe Microsoft Excel

836031 Otázky, ktoré sú stanovené v programe Excel 2002 Office XP Service Pack 3

Program Microsoft FrontPage

836032 Otázky, ktoré sú stanovené v FrontPage 2002 Office XP Service Pack 3

Program Microsoft Outlook

836033 Otázky, ktoré sú stanovené v programe Outlook 2002 Office XP Service Pack 3

Program Microsoft Office

814169 Čiar so šípkami vytlačiť bez šípky v niektorých programoch balíka Office XP
821469 OL2002: Nemôže otvoriť URL prijatej e-mailovej správy
822768 OFFXP: Vlastné MouseIcon vlastnosť pre FM20 kontrolu môže unikať GDI kľučky
823423 OFFXP: Dokumenty obsahujúce Shockwave Flash objekty neočakávane ukončiť pri otváraní či zatváraní pomocou programovania
823975 Balík Office XP balík Service Pack 2: 10 August 2003
827144 Balík Office XP balík Service Pack 2: 29. augusta 2003
827672 Ako sa fondy mohli presmerovať cesty k súborom programu Galéria médií v Galéria médií, verzia 2002
829341 Galéria Médií, verzia 2002 post-Service Pack 2 balík s rýchlou: 24. október 2003
827973 Balík Office XP balík Service Pack 2: 12. septembra 2003
827985 Balík Office XP balík Service Pack 2: 3. október 2003
830006 Balík Office XP Španielsky post-Service Pack 2 balík s rýchlou: 3. November 2003

Program Microsoft PowerPoint

822848 PPT2002: Nie je možné zmeniť poradie pre snímky vo vlastnej prezentácii
823971 Program PowerPoint balík Service Pack 2: 10 August 2003
827974 Program PowerPoint 2002 post-Service Pack 2 balík s rýchlou: 12. septembra 2003
300252 PPT2002: Nie je možné tlačiť prezentácie zabezpečené heslom môžete otvoriť len na čítanie
328112 Dialógové okno Vlastnosti ODMA nie je zobrazená v programe PowerPoint 2002
329915 Snímky s ovládacími prvkami ActiveX spôsobujú PowerPoint zostane v pamäti
330201 Čas markerovou snímkami programu PowerPoint 2002 sa nezobrazí pri prezeraní on-line vysielanie prezentácie v programe PowerPoint 2002
331113 PPT2002: Graf farebné zmeny neočakávane po použití šablóny návrhu
332046 Písma na animované grafy zobrazujú slabé po preskupenie písma
813207 PPT2002: Výzva uložte prezentácie, po prepnutí počítača
813539 PPT2002: Doplnky programu PowerPoint sú vyložené, po zatvorení prezentácie
817002 PPT2002: Prechod snímky vo vloženej prezentácie je pomalý
818663 PPT2002: Zarovnanie a odsadenia textu zmeniť pri prilepovaní blok textu
821163 PPT2002: Tabuľky zobrazenie daného súboru zdeformovať alebo tabuľky sa zobrazia vertikálne natiahne pri tlači vložené objekty programu Word
821272 OFFXP: Bráni vytváranie nových organizačných schém v balíku Office XP formáte balíka Office XP

Program Microsoft Publisher

325499 PUB2002: Vydavateľ prestane reagovať, keď používate Novell predvolenej tlačiarne

Program Microsoft Word

836036 Otázky, ktoré sú stanovené v programe Word 2002 Office XP Service Pack 3


Aktualizácia Office XP SP3 rieši tieto problémy ktoré boli predtým nie zdokumentované v databáze Microsoft Knowledge Base.

Program Microsoft PowerPoint

Nemôžete otvoriť prezentáciu programu PowerPoint po konverzii anglický text pre iný jazyk


Ak vytvoríte a uložíte prezentáciu v PowerPointe v Anglický jazyk, preložiť text na inom jazyku, ako je čínština (Zjednodušená), a potom uložte a zatvorte prezentácie programu PowerPoint, budete dostávať chybové hlásenie, že program PowerPoint nemôže čítať súbor a súbor nemá Otvorte.


Môžete zmeniť text formátovaný s vytlačiť alebo iba ukážka vložených písiem


Keď otvoríte prezentáciu programu PowerPoint, ktorá obsahuje vytlačiť alebo iba ukážka vložených písiem, môžete zmeniť na text používa tieto písma.


Zobrazí chybové hlásenie, keď prezentáciu uložíte programovo dokument riadenia programu (ODMA)


Pri pokuse uložiť pomocou programu PowerPoint prezentácia v programe ODMA môže zobraziť chybové hlásenie, ktoré je podobné na nasledujúce:
-2147467259: Prezentácia (neznámy člen): cesta alebo názov súboru pre :: ODMA\ODMASAMP\filename.ppt je neplatný. prosím Skontrolujte správnosť cesty a názvu.


Výzva dva krát uložiť prezentácie pri použití PresentationClose udalosti na programovo uloženie prezentácie


Použijete PresentationClose udalosti s programovaním uložiť prezentáciu, ktorá môže byť výzva dva krát uložiť prezentácie, ak kliknete na Zavrieť tlačidlo X v pravom hornom rohu okna programu) ukončite program PowerPoint prezentácie je stále Otvorte.


Prípony súborov chýbajú pri odosielaní prezentácie programu PowerPoint ako prílohu e-mailu


Keď pošlete prezentácie programu PowerPoint ako príloha správy elektronickej pošty, môže byť príponou .ppt chýba Prípona názvu súboru prezentácie pripojené.

Poznámka Tento problém sa vyskytuje, ak otvoríte prezentáciu z otvoreného Dokument Management API (ODMA) programu. V tomto scenári sa program PowerPoint nepodporuje pridať .ppt na názov súboru s prílohou, keď načíta názov súboru z ODMA rozhrania.


F12 otvoriť dialógové okno Uložiť ako, otvorení prezentácie programu PowerPoint vo webovom prehľadávači


Ak otvoríte prezentáciu programu PowerPoint v váš Web prehliadač, Uložiť ako dialógové okno sa neotvorí, keď stlačíte F12.

Poznámka Tento problém môže nastať, ak otvoríte prezentáciu v PowerPointe v Webového prehľadávača po kliknutí na hypertextové prepojenie alebo otvorením priamo prezentácia. Program PowerPoint nemôže zaregistrovať príkaz kontextovej F12, pri otvorení PowerPoint prezentácia v programe Microsoft Internet Explorer.


Program Microsoft Publisher

Týždeň v kalendári sa nespustí v nedeľu v francúzština (Kanada) verzii programu Microsoft Publisher 2002


Keď vytvoríte kalendár francúzština (Kanada) verzia programu Publisher 2002 kalendárnom týždni sa nespustí na Nedeľa.


Program Publisher prestane reagovať pri spustení alebo prepnite do iného programu


V systéme Microsoft Windows XP, ak spustíte alebo prepnite do iného programu súčasne pokroku je zobrazený panel v programe Publisher 2002 ( napríklad indikátor priebehu sa zobrazuje pri otvorení súboru), Publisher 2002 môže zdanlivo prestať reagovať (zablokuje sa).


Čínštinu (zjednodušenú) formátovanie sa stratí pri otvorení dokumentu programu Microsoft Word


Keď otvoríte dokument programu Word obsahujúci čínskeho (Zjednodušený) text, písma a formátovanie písma môže dôjsť k strate z Čínštinu (zjednodušenú) textu.


Inštalačný program stránka nezachováva zdroj papiera


Keď vyberiete zdroj papiera (na Tlačiarne a papiera karta) pre vašu tlačiareň v Nastavenie strany (na Súbor ponuka) v programe Publisher 2002 sa môžu vrátiť zdroj papiera skôr výber.


Vlastnosti

ID článku: 832671 - Posledná kontrola: 18. mája 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Access 2002 Standard Edition
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
 • Microsoft Publisher 2002 Standard Edition
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office XP Small Business Edition
 • Microsoft Office XP Standard Edition
 • Microsoft Office XP Developer Edition
Kľúčové slová: 
atdownload kbinfo kbupdate kbmt KB832671 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:832671

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com