Microsoft iletişim ActiveX denetimi, evrensel seri veri yolu olan bir bağlantı noktası erişmek için kullanamazsınız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 832678 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Microsoft iletişim ActiveX neden kullanamazsınız anlatılır <a1>denetimi</a1> (Evrensel seri yol (USB) bağlantı noktası erişmeye MSComm).

Daha fazla bilgi

MSComm denetimi MSComm32.ocx dosyasında uygulanır. MSComm denetimi, izin verir, bir uygulama için bir seri bağlantı noktasını kullanarak, veri ve iletim, seri iletişim sağlamak için veri alma. MSComm denetimi, bir iletişim kullanan seri iletişim (COM) bağlantı noktası sağlamak için kullanabilirsiniz. Bir COM bağlantı noktası, seri bağlantı noktası var. Ancak, bir USB bağlantı noktası kullanan seri iletişim sağlamak için MSComm denetimi kullanamazsınız. Bir USB bağlantı noktasına, seri bağlantı noktası değil. Bir veri yolu USB bağlantı noktası var. Bu nedenle, tasarım gereği, bir USB bağlantı noktasına erişim MSComm denetimi kullanamazsınız.

Bir USB veri yolunun bazı çevresel aygıtları için Tak ve Kullan işlevselliği sağlamak için tasarlanmış bir bağlantı noktasıdır. Bir USB bağlantı noktasına daha sıradan bir seri bağlantı noktası ister çok bir tümleşik aygıt elektroniği (IDE) denetleyicisi gibi davranır. Bu nedenle, kullanıcı modunda olduğunda bir USB aygıtına erişilemiyor. Bir USB aygıtı erişmek için <a0></a0>, Çekirdek modunda USB aygıtı erişebileceği bir uygun aygıt sürücüsünü Ek Yardım düğmesini kullanın. Bazı USB aygıtları, bu iletişim türü bir aygıt sürücüleri içerir.

NotMSComm denetimi, bir USB bağlı bir USB seri bağdaştırıcı erişmek için kullanamazsınız bağlantı noktası. Bir USB bağlantı noktasına erişim MSComm denetimi'ni kullanmaya çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Çalışma zamanı hatası '8015': comm duruma ayarlanmamış, bir veya daha fazla parametre geçersiz iletişim olabilir.

Referanslar

USB bağlantı noktasına hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki USB Web sitesini ziyaret edin:
http://www.usb.org/home
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Özellikler

Makale numarası: 832678 - Last Review: 16 Kasım 2007 Cuma - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Basic Enterprise Edition for Windows 6.0
  • Microsoft Visual Basic 6.0 Professional Edition
  • Microsoft Visual Basic 6.0 Learning Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbusb kb3rdparty kbcontrol kbserial kbcommport kbinfo KB832678 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:832678

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com