Oprava: Konstantní sazby mnoho příkazů skriptu způsobit přehrávač použít maximální PROCESORU

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 832732 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při přehrávání obsahu, který má konstantní proudu mnoho příkazů skriptu (přibližně dvě nebo více za sekundu), klientský počítač postupně používá více CPU dokud proces neustále používá 100 % PROCESORU.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože vyžaduje přehrávač nadměrné prostředky ke správě plánování a spouštění příkazů skriptu. Operace hledání prostřednictvím služby seznamy příkazu skriptu jsou náročné na PROCESOR; skript další příkazy, že máte v souboru, je požadována další využití.

Jak potíže obejít

Chcete-li vyřešit tento problém při vytváření obsahu, zvažte frekvence příkazy skriptu uložených v mediální soubory, které vytvoříte. Velmi málo případech vyžadují konstantní sazby dva nebo více příkazů za sekundu. Například není sustain rychlost dva nebo více příkazů za sekundu. Ačkoli se občas můžete vložit více než dva příkazy skriptu, není sustain tuto rychlost. Toto doporučení mohou lišit podle konfigurace klientského počítače.

Řešení

Tento problém vyřešíte stažením aktualizace přehrávač. Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the WindowsMedia9-KB832732-ENU package now.Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů. Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size  File name
  ------------------------------------------------------
  19-Nov-2003 21:28 9.0.0.3093 4,706,304 Wmp.dll     

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Vlastnosti

ID článku: 832732 - Poslední aktualizace: 17. listopadu 2006 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Media Player 9 Series
 • Microsoft Windows Media Player 9 Series for Windows XP
Klíčová slova: 
kbmt kbdownload kbfix KB832732 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:832732

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com