Komunikat o błędzie "Poprawka zwrócony kod błędu 32769 pozytywne" podczas aktualizacji Rise of Nations

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 832803 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas aktualizacji Microsoft Rise of Nations, może pojawić się następujący komunikat o błędzie lub komunikat o błędzie podobny do po:
Błąd pliku poprawki nieprawidłowy
Błąd poprawka Zwraca kod 32769 pozytywne

Przyczyna

Aby utrzymywać rozmiar pobierania do minimum Rise of Nations aktualizacje są przeważnie aktualizacja przyrostowa. Aktualizacja przyrostowa zawiera różnice, znajdują się między nowo numerów wersji i oryginalnych plików. Jeśli zainstalowanych plików stają się uszkodzonych lub zmodyfikowanych przed aktualizacji Rise of Nations jest w stanie pomyślnie zmodyfikować plik, ponieważ zawartość pliku różnią się od oczekiwana zawartość.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, użyj następujących metod w kolejność ich przedstawienia.

Uwaga Ponieważ istnieje wiele wersji systemu Microsoft Windows Wykonaj kroki mogą się różnić na komputerze. Jeśli są one Zobacz sieci Dokumentacja produktu do wykonania tych kroków.

Metoda 1: Wyłącz program antyszpiegowski

Ten problem może wystąpić, jeśli jest zainstalowany program antyszpiegowski, taki jak Spysweeper. Spróbuj wyłączyć to oprogramowanie przed rozpoczęciem aktualizacji gier. Zajrzyj do dokumentacji dostarczonej z kroki w celu wyłączenia oprogramowania można znaleźć w dokumentacji oprogramowania.

Metoda 2: Usuwanie Rise of Nations

 1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij przyciskW Panelu sterowania.
 2. Kliknij dwukrotnie ikonę Dodawanie lub usuwanie Programy.
 3. Kliknij przycisk Microsoft Rise of Nations, a następnie Kliknij przycisk Zmień/Usuń.
 4. Kliknij przycisk Odinstalować, a następnie kliknij przyciskOK.

Metoda 3: Ponowne uruchomienie komputera przy użyciu procedury czystego rozruchu

Podczas uruchamiania systemu Microsoft Windows, zazwyczaj dostępnych jest kilka programy, które są uruchamiane automatycznie i działają w tle, które może wywoływać konflikt z grą. Programy te mogą obejmować narzędzia antywirusowe i systemu programy. Podczas wykonywania czystego rozruchu zapobiec uruchomieniu tych programów z automatyczne uruchamianie.

Użytkownik musi być zalogowany jako administrator lub członek grupy Administratorzy, aby wykonać tę procedurę. Jeśli Twój komputer jest podłączony do sieci, ustawienia zasad sieciowych mogą również uniemożliwić Możesz na ukończenie tej procedury.

Aby ponownie uruchomić komputer przy użyciu procedury czystego rozruchu, wykonaj te kroki, jeśli używasz systemu Microsoft Windows XP:

Uwaga Czasowa niedostępność niektóre usługi mogą wystąpić funkcje po wykonaniu tych kroków. Przywraca ustawienia przywracania funkcjonalność. Jednakże może zwracać komunikaty o błędach lub zachowanie.
 1. Kliknij przycisk Start, kliknij przyciskUruchom, wpiszMSCONFIG w Otwórz a następnie kliknij przycisk OK.
 2. Na Ogólne Kliknij pozycjęUruchamianie selektywne.
 3. W obszarze Uruchamianie selektywne, kliknij, aby wyczyścić następujące pola wyboru:
  • Proces systemu.Plik INI
  • Proces WIN.Plik INI
  • Załaduj elementy startowe
 4. Na Usługi Karta, kliknij, aby zaznaczyćUkryj wszystkie usługi Microsoft Zaznacz pole wyboru, a następnie kliknij przyciskWyłącz wszystkie.
 5. Kliknij przycisk OK, a następnie kliknij przyciskUruchom ponownie.
Aby wykonać procedurę czystego rozruchu, kliknij przycisk Odtwórz przycisk, aby wyświetlić to przesyłanie strumieniowe prezentację multimedialną.
Aby powrócić z czystego rozruchu, kliknij przycisk Odtwórz przycisk, aby wyświetlić to przesyłanie strumieniowe prezentację multimedialną.
Aby uzyskać więcej informacji lub wyświetlić kroki dla innych działających systemy, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
331796Jak wykonać procedurę czystego rozruchu, aby zapobiec zakłócaniu gry lub programu, który aktualnie jest używany przez programy uruchomione w tle

Ponowna instalacja i aktualizacja

 1. Wstawianie powstanie Narodów CD DVD dysk.
 2. Postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować Gra.
 3. Zastosowanie tej aktualizacji.
 4. Kliknij przycisk Start, kliknij przyciskUruchom, wpiszMSCONFIG w Otwórz a następnie kliknij przycisk OK.
 5. Na Ogólne Kliknij pozycję Normalny Autostart.
 6. Kliknij przycisk OK, a następnie kliknij przyciskUruchom ponownie.

Właściwości

Numer ID artykułu: 832803 - Ostatnia weryfikacja: 29 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Rise of Nations
Słowa kluczowe: 
dftsdahomeportal kbsetup kbhowto kbarttypeshowme kberrmsg kbprb kbmt KB832803 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:832803

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com