Internet Explorer 6.0 Service Pack 1'deki dosya yükleme iletişim kutusunda dosya adları doğru görüntülenmiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 832930 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir dosyayı Microsoft ınternet Explorer 6 Service Pack 1 (SP1)'da bir Web sitesinden yüklemeye çalıştığınızda Dosya yükleme iletişim kutusunda dosya adını doğru görüntülenmeyebilir. Dosya adını doğru olarak farklı Kaydet iletişim kutusunda görünmüyor.

Neden

Bu sorun ortaya çıkar, Kore dili karakter dize (ECU-KR kodlanmış) Content-Disposition üstbilgisini <a1>Dosya</a1> adı olarak belirtirseniz ve ınternet Explorer 6 SP1'de her zaman URL'lerin UTF-8 olarak gönder onay kutusunu temizlemek için tıklatın.

Örneğin, Content-Disposition üstbilgisini aşağıdaki başlığına benzer olabilir:
Content-disposition: ek; filename=%C6%F7%BD%BA%C4%DA112.xls
Bu dosyayı karşıdan yüklemeye çalıştığınızda Dosya yükleme iletişim kutusunda <a1>Dosya</a1> adı, Kore dili karakterleri olmadan 112. xls olarak görünür.

Dosya yükleme iletişim kutusunda Kaydet ' i tıklattığınızda, Kore dili karakterleri ile Kaydet iletişim kutusunda <a1>Dosya</a1> adı görüntülenir.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 832930 - Last Review: 23 Nisan 2004 Cuma - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbnofix kbprb KB832930 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:832930

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com