Program balíka Office je pomalý alebo môžu zdanlivo prestať reagovať (zablokuje sa) pri otvorení súboru zo sieťového umiestnenia

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 833041 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Keď sa pokúsite otvoriť súbor zo sieťového umiestnenia v jednom z Microsoft Office programy uvedené v časti "Vzťahuje sa na" tohto článku, daný program balíka Office môže pracovať veľmi pomaly alebo môžu zdanlivo prestať reagovať (zablokuje sa).

Ďalšie informácie o podobnej situácii získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2570623 Excel 2003 Office súbor doplnok overenie otvára zošity pomalší cez sieť

Príčina

Toto správanie sa môže vyskytnúť, ak sa stratí pripojenie k sieťovému umiestneniu počas doby, že program balíka Office otvára súbor.

Ako problém obísť

Dôležité Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu spôsobiť vážne problémy ak databázu registrov upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že ste postupovali správne. Doporučujeme zálohovať databázu registrov skôr, ako zmeníte jej hodnoty. Potom, môžete obnoviť databázu registrov, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registrov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnovenie databázy registry v systéme Windows
Aby nás obísť toto správanie za vás, prejdite do "Fix it pomoc"sekcii. Ak chcete tento problém vyriešiť sami, prejdite na "Chcem si to opraviť sám"sekcii.

Fix it pomoc

Ak chcete tento problém vyriešiť automaticky, kliknite na tlačidlo spravit tlačidlo alebo prepojenie. V dialógovom okne Prevzatie súboru kliknite na položku spustiť a potom postupujte podľa krokov v opraviť ho sprievodca.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit1
Opraviť tento problém
Microsoft opraviť 50637
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit2


Poznámky
 • Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
 • Ak nie ste na počítači, ktorý má problém, uložte Fix it riešenie na flash disk alebo CD a potom ho spustite na počítači, ktorý má problém.

Potom prejdite na "Opravil sa problém?"sekcii.

Chcem si to opraviť sám


Ak chcete obísť toto správanie, pridanie hodnoty EnableShellDataCaching do databázy Microsoft Windows registry.

Robiť to, postupujte nasledovne:
 1. Zatvorte programy balíka Office.
 2. Kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na tlačidlospustiť.
 3. Do poľa Otvoriť napíšteregedit, a potom kliknite na tlačidlo OK.
 4. Vyhľadajte a kliknutím vyberte nasledujúci registrykey:

  Balík Office 2003

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Common\Open Find

  Office 2007

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Common\Open Find
 5. Po výbere kľúč, ktorý je zadaný v kroku 4, pointto nový v ponuke úpravy a potom na položkuHodnota DWORD.
 6. Typ EnableShellDataCaching, andthen stlačte kláves ENTER.
 7. Kliknite pravým tlačidlom myši EnableShellDataCaching, andthen kliknite na tlačidlo Upraviť.
 8. Do poľa údaj hodnoty zadajte1, a potom kliknite na tlačidlo OK.

  Poznámka Akékoľvek nenulová číslo v hodnota údajov box willturn na ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Nulu čísla alebo prázdne (predvolené) bude zase offcaching.
 9. Na súbor ponuky, kliknite na tlačidlovýstupu Ukončite Editor databázy Registry.

Opravil sa problém?

 • Skontrolujte, či sa daný problém vyriešil. Ak sa problém vyriešil,skončili ste s touto sekciou. Ak problém nie je pevná, môžete kontaktovať podporu.
 • Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytnúť spätnú väzbu alebo ohlási všetky problémy s týmto riešením, prosím zanechať komentár k "Fix it pomoc"blog alebo nám pošlite e-mailom správu.

Ďalšie informácie

Táto situácia môže nastať po kliknutí na tlačidlo Otvoriť v dialógovom okne Otvoriť (na súbor ponuky, kliknite Otvoriť) otvoriť súbor zo sieťového umiestnenia (napríklad sieťový server). Počas procesu otvárania súboru sa stratí sieťové pripojenie alebo sieťové umiestnenie obsahujúce súbor, ktorý sa pokúšate otvoriť klesá. Počas procesu otvárania súboru, program balíka Office pokúša pridať názov súboru a cesta informácie súboru, ktorý sa pokúšate otvoriť zoznam posledných súborov Windows. Pretože sieťové umiestnenie (cesta) teraz neexistuje, Office program môže pracovať pomaly a môže zdanlivo prestať reagovať (zablokuje sa).

Poznámka Táto situácia môže nastať aj pripojenie k sieti je pomalé, pretože Office program musí urobiť opakovane odosielať dotazy na sieť s cieľom získania správnych informácií o súbore.

Vlastnosti

ID článku: 833041 - Posledná kontrola: 17. novembra 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
 • Microsoft Office Excel 2007
 • Microsoft Office Word 2007
 • Microsoft Office Publisher 2007
Kľúčové slová: 
kbregistry kbnetwork kbopenfile kbprb kbmsifixme kbfixme kbmt KB833041 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 833041

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com