Bir Office programı yavaş veya bir ağ konumundan dosya açtığınızda) yanıt vermiyor (askıda görünüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 833041 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bu makalenin "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft Office programlarından birinde bir ağ konumundan bir dosyayı açmaya çalıştığınızda, Office programının çok yavaş çalışabilir veya yanıt vermiyor (askıda) görünebilir.

Benzer bir durum hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2570623 Excel 2003 Office Dosya doğrulaması (OFV) ağ üzerinden yavaş çalışma kitaplarını açar

Neden

Office programınızın dosyayı açması sırasında zaman ağ konumuna bağlantı kaybolursa, bu davranış oluşabilir.

Pratik Çözüm

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl değiştireceğinizin anlatıldığı adımlar içermektedir. Ancak, kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Daha fazla koruma için değiştirmeden önce kayıt defterini yedekleyin. Daha sonra bir sorun çıktığında kayıt defterini geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756 Yedekleme ve Windows kayıt defterini geri yükleme hakkında
Bize sizin için bu davranışa çözüm için Git "Benim adıma düzelt" bölümüne gidin. Bu sorunu kendi başınıza gidermeyi tercih ediyorsanız, Git "Kendim düzeltmek istiyorum" bölümüne gidin.

Benim adıma düzelt

Bu sorunu otomatik olarak düzeltmek için [NULL]'ı Fix it düğmesini veya bağlantısını. Dosya Yükleme iletişim kutusunda Çalıştır ' ı tıklatın ve ardından düzeltme adımları, sihirbaz.

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit1
Bu sorunu düzelt
Microsoft Düzelt 50637
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit2


Notlar
 • Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir. Ancak, otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.
 • Sorun olan bilgisayarda değilseniz Düzelt çözümünü bir flash sürücüye veya CD'ye kaydedin ve sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırın.

Daha sonra Git "Bu işlem sorunu düzeltti mi?" bölümüne gidin.

Kendim düzeltmek istiyorum


Bu davranışa geçici bir çözüm için Microsoft Windows kayıt defterine EnableShellDataCaching değerini ekleyin.

Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Office programlarınızı kapatın.
 2. Başlat' ı ve sonraÇalıştır' ı tıklatın.
 3. kutusuna yazınRegedit, sonra da Tamam' ı tıklatın.
 4. Bulun ve aşağıdaki registrykey seçmek için tıklatın:

  Office 2003

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Common\Open Find

  Office 2007

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Common\Open Find
 5. 4. Adımda, YeniDüzen menüsünde noktası belirtilen anahtarı seçin ve sonraDWORD değeri' ni tıklatın.
 6. Türü EnableShellDataCaching, ve ENTER tuşuna BASIN.
 7. Sağ tıklatma EnableShellDataCachingtıklayın Değiştir.
 8. Değer verisi kutusuna1, sonra da Tamam' ı tıklatın.

  NotDeğer verisi kutusuna willturn önbelleğe alma hakkında tüm sıfır olmayan sayı. Sıfır sayısı veya boşluk (varsayılan) offcaching açmak.
 9. Dosya menüsünde, Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkmak içinÇıkış ' ı tıklatın.

Bu işlem sorunu düzeltti mi?

 • Sorunun giderilmiş olup olmadığını denetleyin. Sorun düzeltilmişse, bu bölümle işiniz bitti demektir. Sorun düzeltilmemişse, aşağıdakileri yapabilirsiniz: Destek hizmetlerine başvurma.
 • Görüşleriniz bizim için önemlidir. Görüşünüzü veya bu çözümle ilgili sorunları bildirmek için lütfen ilgili yorum "Benim adıma düzelt"blog veya bize gönderin bir e-posta ileti.

Daha fazla bilgi

iletişim kutusunda ' ı tıklattıktan sonra bu durum oluşabilir ( Dosya menüsünde, ' ı tıklatın) bir ağ konumundan (örneğin, bir ağ sunucusu) bir dosyayı açmak için. Dosya açma işlemi sırasında ağ bağlantınız kesilirse veya açmaya çalıştığınız dosyayı içeren ağ konumu çalışmaz. Dosya açma işlemi sırasında Office programı dosya adı ve yol bilgilerini Windows son kullanılan dosya listesi açmaya çalıştığınız dosya eklemeye çalışır. Ağ konumunu (yolunu) artık varolmadığından, Office programı yavaş çalışabilir ve yanıt vermiyor (askıda) görünebilir.

Not Office programınızı birden çok sorgu doğru dosya bilgilerini edinmek için ağ yapmak sahip olduğu için ağ bağlantınız yavaşsa bu durum da ortaya çıkabilir.

Özellikler

Makale numarası: 833041 - Last Review: 17 Kasım 2013 Pazar - Gözden geçirme: 6.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
 • Microsoft Office Excel 2007
 • Microsoft Office Word 2007
 • Microsoft Office Publisher 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbregistry kbnetwork kbopenfile kbprb kbmsifixme kbfixme kbmt KB833041 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 833041

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com