Oprava: Nabídka symbolických instrukcí Požární na nesprávných formulářích rozhraní více dokumentů (MDI) model Windows Forms aplikace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 833047 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Microsoft .NET Framework 1.1 rozhraní více dokumentů (MDI) model Windows Forms symbolických instrukcí nabídce bude platit na libovolného formuláře MDI podřízené namísto na aktivní podřízený formulář.

Řešení

Získat podporovanou opravu hotfix Tento problém, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
889411Popis balíčku opravy hotfix pro rozhraní .NET Framework 1.1: 10. prosince 2004
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
895251Dostupnost rozhraní .NET Framework 1.1 Pack 1 balíček opravy hotfix následující po aktualizaci kumulativní pro System.windows.forms.dll

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, přepište metodu ProcessDialogChar podřízený formulář MDI ke zpracování odpovídající symbolické.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 833047 - Poslední aktualizace: 6. dubna 2006 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework Software Development Kit 1.0 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbmt kbnetframe110presp1fix kbfix kbbug kbqfe kbhotfixserver KB833047 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:833047

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com