Oprava: "Index se nacházel mimo hranice pole" chybová zpráva v aplikaci Visual Studio .NET, pokud ovladač ODBC nepodporuje funkci SQLGetInfo(SQL_SEARCH_PATTERN_ESCAPE), zobrazí

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 833050 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Použijete-li System.Data.Odbc oboru názvů pomocí ovladače rozhraní ODBC, který nepodporuje funkci SQLGetInfo(SQL_SEARCH_PATTERN_ESCAPE), zobrazí Průvodce OdbcDataAdapter a OdbcDataSet průvodce v aplikaci Microsoft Visual Studio .NET vyvolat následující chybová zpráva:
Načítání schématu pro <OdbcDataAdapter>se nezdařila.
Index se nacházel mimo hranice pole.</OdbcDataAdapter>

Příčina

OdbcDataAdapter průvodce a Průvodce OdbcDataSet dojde k chybě, která je uvedena v části "Příznaky". Porucha, která je popsána v chybové zprávě způsobuje, že součásti OdbcDataAdapter za neúplné informace. Vzhledem k tomu, že OdbcDataAdapter informace neúplné, IDE průvodci nelze automaticky generovat základní třídy rozhraní ODBC, která zpracovává objekt DataSet a DataTable objektu.

Řešení

Podporovaná oprava hotfix je nyní k dispozici od společnosti Microsoft, ale je určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Chcete-li vyřešit tento problém, obraťte se na služby technické podpory pro tuto opravu hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být účtované poplatky podpory stornovány, pokud pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že váš problém vyřeší konkrétní aktualizace. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit konkrétní aktualizací.Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Datum a čas jednotlivých souborů jsou uvedeny v seznamu Koordinovaného světového času (UTC). Pokud zobrazíte informace o souboru, jsou konvertovány do lokálního času. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo na panelu Datum a čas v okně Ovládací panely.

 Date     Time  Version    Size    File name   
----------------------------------------------------------------------------------
 26-Nov-2003  16.14  1.1.4322.975 1,294,336 System.data.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 833050 - Poslední aktualizace: 3. března 2014 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Academic Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Developer
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Academic Edition
Klíčová slova: 
kbvs2002sp1sweep kbdatabinding kbdataadapter kbdataobject kbfix kbbug kbmt KB833050 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 833050

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com