DVD nepřehraje na sekundární monitor je baterie v přenosném počítači nízké

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 833193 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

V některých přenosných počítačích můžete zobrazit DVD na obrazovce přenosného počítače a na sekundárním monitoru. Však Pokud přenosný počítač je napájen z baterie, disk pravděpodobně není správně přehrávat na sekundárním monitoru.

Tento problém nenastane při přenosný počítač je zapojen do zdroje napájení AC.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože systém zahrnout dekomprimační nástroj MPEG-2. K přehrávání filmů DVD pomocí přehrávač máte použít dekomprimační nástroj MPEG-2 v systému.

Některé starší dekomprimačních nástrojů MPEG-2 plně nepodporují VMR (video směšovače Renderer). Při spuštění starších verswions dekomprimačních nástrojů MPEG-2 pomocí více monitorů získáte konfigurací nebo konfigurací nízké napájení může dojít k problémům přehrávání.

Navíc můžete změnit specifické vykreslovací používající přehrávač pro přehrávání disků DVD. Toto nastavení může ovlivnit jak obsah je přehrát v konfiguracích nízké napájení.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:
  • Upgrade na novější verzi dekomprimační nástroj MPEG-2.

    Některé starší verze dekomprimačních nástrojů MPEG-2 použít pouze režim GDI pro sekundární zobrazení a nepodporují modul VMR.
  • Zapnutí funkce, které jsou obvykle vypnout režim nízké spotřeby. Použití různých napájení možnost tak, aby přehrávač se pokusí přehrát zpět obsahu, jako by ji je zapojen do zdroje napájení AC, postupujte takto:
    1. V nabídce Nástroje přehrávač klepněte na tlačítko Možnosti, klepněte na příkaz Výkon a potom klepněte na tlačítko Upřesnit.
    2. Zrušte zaškrtnutí políčka Optimalizovanou výkon baterie.

Další informace

Některé grafické adaptéry vypnout napětí povrch sekundární překryv v režimu nízké spotřeby.

Odkazy

Další informace o konfiguraci přehrávání videa nízké napájení klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
318682Nízký výkon PRB: Pokud je náhled videa

Vlastnosti

ID článku: 833193 - Poslední aktualizace: 17. listopadu 2006 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Media Player 9 Series for Windows XP
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB833193 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:833193
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com