Program Microsoft Internet Explorer może przestać odpowiadać przez maksymalnie sześć minut

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 833301 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Microsoft Internet Explorer lub programu Windows Internet Explorer może przestać odpowiadać przez maksymalnie sześć minut.

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli program Internet Explorer lub obiekt Microsoft XMLHTTP COM używa oprogramowania Microsoft Win32 Internet (WinInet) interfejsu API dla operacji HTTP. Kiedy program lub obiekt, który używa usługi WinInet wykonuje operację POST i połączenie jest zamykane lub zresetować przed zwracana odpowiedź z serwera ogłoszenie wysłano, WinInet może ustanowić nowe połączenie. Może się powtarzać operację POST, ale nie części ciała operacji ogłoszenie jest wysyłane ponownie.

Ten problem jest może nastąpić poprzez powolne łącza, jeśli limit czasu połączenia po stronie serwera jest bardzo niskie. W związku z tym zakończenie serwera może zamknąć połączenie TCP w czasie serwer oczekuje na przychodzące żądanie klienta.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy wprowadzić dłuższy niż limit czasu klienta limit czasu serwera. Jeśli tak zrobisz, po stronie klienta zamyka bezczynne połączenie przed po stronie serwera po osiągnięciu limitu czasu.

Microsoft Internet Information Server (IIS) 5 i nowszych ma limit czasu po stronie serwera domyślnego 2 minut. Informacje o ustawianiu limitu czasu połączenia w usługach IIS można znaleźć w następującej witrynie firmy Microsoft w sieci Web, do wyświetlenia strony sieci Web limity czasu połączenia:
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/windowsserver2003/Library/IIS/31a2f39c-4d59-4cba-905c-60e7af657e49.mspx
Internet Explorer 5 lub nowszy jest limit czasu po stronie klienta domyślne 1 minuty.

Właściwości

Numer ID artykułu: 833301 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows XP
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003
Słowa kluczowe: 
kbprb kbmt KB833301 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:833301

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com