Program nebo služba zaznamená chybu vyjadřující neplatnost popisovače pro protokol událostí (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 833305 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Může se zobrazit jedna z následujících událostí v protokolu událostí. Tyto události mohou být zaznamenány při sledování program nebo služba protokol událostí a kdy je server setkáváte vysoké zátěžové protokolování událostí:
Typ události: upozornění
Zdroj události: OnePoint operace
Kategorie události: žádný
Událost ID:25009
Datum: 10/15/2003
Time:12:59:46 PM
Uživatel: NT AUTHORITY\SYSTEM
Počítač: COMPUTERNAME
POPIS:
NT zprostředkovatel %1 došlo k neočekávané chybě protokolu událostí adresářové služby. Poskytovatel se pokusí obnovit opětovného otevírání protokolu. Podrobnosti o chybě: Tento popisovač je neplatný.

Typ události: upozornění
Zdroj události: EvntAgnt
Kategorie události: žádný
Událost ID:3006
Datum: 10/22/2003
Time:6:35:27 AM
Uživatel: N/A
Počítač: COMPUTERNAME
POPIS:
Chyba při čtení záznamu událostí protokolu. Zadaný popisovač je 506840. Návratový kód procedury ReadEventLog je 6.
Tyto chyby může také dojít v počítači, pokud software sledování ztratí síťové připojení k cílovému počítači.

Příčina

Služba Protokol událostí může pomocí úchytu, který není platný v nové události přepíše obsah událost, pro které je otevřený popisovač.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Je třeba používat Service Pack 3 (SP3).

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix je třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size  File name
  -------------------------------------------------------
  15-Dec-2003 13:11 5.0.2195.6883 47,376 Eventlog.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Další informace

Některé programy například Agent událostí jsou vážně tento problém netýká. Upozornění v těchto případech můžete ignorovat. Další informace o přidělování názvů balíčkům s opravami Hotfix získáte v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
816915Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro systém Microsoft Windows (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 833305 - Poslední aktualizace: 20. února 2007 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe kbwin2000presp5fix KB833305 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:833305

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com