Aktualizované soubory dostupné přenést ze serveru Exchange 2000 Instant Messaging Live Communications Server 2003 skriptování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 833331 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při přenášení z Exchange 2000 Server Instant Messaging na Microsoft Office Live Communications Server 2003 může dojít k některému z následujících příznaků:
  • Skripty sestavit Session Initiation Protocol (SIP) Universal Resource identifikátory (URI) nekonzistentně i Pokud se zobrazí k úspěšnému přenesení.
  • Při přejmenování URI použít místo názvu účtu domény účtu Exchange Instant Messaging se nezdaří proces s položkou protokolu událostí, která označuje, že cílový URI je používán v databázi.
  • Se zobrazí zpráva "Nepodařilo se provést dotaz LDAP pro uživatele", protože při provádění LDAP (Lightweight Directory Access Protocol), dojde k chybě při analýze logiku hledání načíst atributy z objektu uživatele.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože skriptování soubory Exchange 2000 Server musí být aktualizovány Instant Messaging migrovat Live Communications Server 2003. Následující čtyři skriptovací soubory byly aktualizovány, protože dodáno Live Communications Server 2003. Tyto soubory jsou umístěny v Migration\ExchangeImMigration složku na disku CD-ROM Exchange 2000 Server.
  • Rtcimpac.wsf
  • Rtcish.wsf
  • Rtcmcon.wsf
  • Rtcsipen.wsf

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, stáhnout aktualizované soubory pro skriptování a dokončení přenesení ze serveru Exchange 2000 Instant Messaging Live Communications Server 2003. Stáhnout aktualizované soubory pro skriptování, naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=94676200-EC51-4B5F-B261-8B72FC996833&displaylang=en

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Vlastnosti

ID článku: 833331 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
  • Microsoft Office Live Communications Server 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbcoexistmigration kbrtc kbfix kbbug KB833331 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:833331

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com