SQL Server desteğini Iscsı teknolojisi bileşenleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 833770 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft, Microsoft SQL Server "Designed for Windows" logo programı niteliği aldığınız ınternet küçük bilgisayar sistem arabirimi (Iscsı) teknolojisi bileşenlerine dağıtıldığında destekler. Normal ağ iletişimleri için gerekli olan ağ bağdaştırıcıları ek olarak bu Iscsı aygıtları, Iscsı kullanan SQL Server kurulumlarının gerektirecektir.

Daha fazla bilgi

Iscsı TCP/IP ağları üzerinde depolama bloğu dayalı veri eşleme için bir SCSI aktarım protokolüdür. SQL Server'ı bir Iscsı ortamında dağıttığınızda, Microsoft, uygun uyarı kullanmanızı önerir. Katılımı ağ bileşenleri, genellikle yüksek hızlı g/Ç yollar olarak görüntülenen değil zayıflığına neden olabilir.

Iscsı aygıtları, Microsoft işletim sistemlerinin sıradan bir sürücü yok. Kullanıcıların ve SQL Server gibi uygulamalar, uzak hedef kapsüllenir. Işlem hacmi, en üst düzeye çıkarmak için <a0></a0>, SQL Server çalıştıran bilgisayar, önbelleğe alma aktiviteleri en üst düzeye çıkarmak için yapılandırılmış olduğundan emin olmak için dikkatli ve Iscsı trafiğiyle ilişkili gecikme simge durumuna küçültülmüş emin olun. Iscsı teknoloji ve Iscsı destek hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/windowsserversystem/storage/technologies/iscsi/default.mspx
SQL Server sistemlerini desteklemek için gerektirir ‘ kararlı bir ortam garanti ’ altında Microsoft SQL Server Always-On depolama Solution inceleme program özetlendiği gibi. FOSQL Server veritabanı altyapısı için giriş ve çıkış gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
967576Microsoft SQL Server Database Engine giriş/çıkış gereksinimleri

Özellikler

Makale numarası: 833770 - Last Review: 14 Nisan 2009 Salı - Gözden geçirme: 5.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Developer Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Express
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB833770 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:833770

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com