Jak zálohovat a obnovit instalace služby Windows SharePoint Services, které používají Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine (Windows)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 833797 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak zálohovat a obnovit instalace služby Windows SharePoint Services, které používají Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine (Windows) (WMSDE). Instalace služby Windows SharePoint Services s WMSDE mají jedinečné požadavky na zálohování. Nástroj příkazového řádku Stsadm.exe nebo nástroj příkazového řádku Osql.exe slouží k zálohování a obnovení obsahu služby Windows SharePoint Services. Tento článek obsahuje informace o zálohování a obnovení webů pro Web služby Windows SharePoint Services. Tento článek popisuje také služby Windows SharePoint Services zálohovat obsah databází a obnovení dat na stejný server, kde bylo provedeno zálohování a obnovení dat do jiného serveru se službou Windows SharePoint Services.

ÚVOD

Tento článek popisuje, jak zálohovat a obnovit Microsoft Služba Windows SharePoint Services při použití Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine (Windows) typu databáze.
Poznámka: Můžete přímo zálohování a obnovení serveru Microsoft Windows Sharepoint Services 3.0. Naleznete v tématu Zálohování a obnovení v Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 Administrator's Guide.

Instalace služby Windows SharePoint Služby, které jsou nasazeny WMSDE mají jedinečné požadavky zálohování, protože Enterprise Management součást, která je součástí Microsoft SQL Server 2000 není součástí WMSDE. Používáte-li jako databáze WMSDE zadejte, kdy je instalace služby Windows SharePoint Services, můžete použít buď Stsadm.exe Nástroj příkazového řádku nebo nástroj příkazového řádku Osql.exe zálohování a obnovení Obsahu služby Windows SharePoint Services. Je vhodné zálohovat data pravidelně. Můžete také chtít zálohovat data, před instalací aktualizace server.

Zálohování a obnovení webů pro Web služby Windows SharePoint ServicesV systému Microsoft Windows SharePoint Services zpět a obnovení jednotlivé webové servery hostované na serveru nebo na vašem serverové farmy. Můžete zálohovat a obnovit webové servery v případě, že je třeba nahradit Webový server je poškozen, nebo pokud chcete nahradit web, který obsahuje změny, které musí být vrácena zpět. Například budete muset obnovit seznam nebo položku seznamu, který byl neúmyslně odstraněn.

Při zálohování Webový server, zálohování dat v databázi obsahu pro web. Data zálohovat na webu obsahuje webové stránky, soubory v dokumentu knihovny nebo seznamy, nastavení zabezpečení a oprávnění a nastavení funkcí. Proces zálohování se vytvoří jeden soubor, který obsahuje všechna data. Poté, co Zálohování webu, můžete obnovit na webu buď na stejném místě nebo do nového umístění.

Můžete zálohovat pouze weby nejvyšší úrovně, nikoli jednotlivé podřízené weby. Soubor, který je vytvořen po zazálohování webu nejvyšší úrovně Web obsahuje podřízené weby webu nejvyšší úrovně. Další informace o jak používat nástroj příkazového řádku Stsadm.exe pro zálohování a obnovení systému Windows Weby služby SharePoint Services naleznete v části "Backing Up a obnovení webové servery" téma v kapitole "Zálohování a migrace" Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 Administrator's Guide..

Zálohování a obnovení databáze obsahu služby Windows SharePoint Services

Typická instalace služby Windows SharePoint Services s Program WMSDE, služby Windows SharePoint Services vytvoří jednu konfiguraci databáze a jedna databáze obsahu. Pro jakýkoli konkrétní nasazení služby Windows SharePoint Services existuje pouze jeden konfigurační databáze. Však může být jeden nebo více databáze obsahu.

Je nutné zálohovat pouze databáze obsahu. Není nutné zálohovat konfigurační databázi. Po obnovení databáze obsahu, můžete obnovit databáze obsahu i v případě, že používáte nový konfigurační databáze.

Zálohování databáze obsahu

Chcete-li zálohovat obsah databáze, postupujte takto.

Krok 1: Dokumentu obsah databází, které používají virtuální servery služby Windows SharePoint Services

Ke zdokumentování obsahu databáze systému Windows Virtuální servery SharePoint Services použít, postupujte takto:
 1. Spusťte Centrální správy SharePoint.
 2. Ve skupinovém rámečku Konfigurace virtuálního serveru, klepněte na tlačítkoKonfigurovat nastavení virtuálního serveru.
 3. Na stránce Seznam virtuálních serverů klepněte na název první virtuální server, který je rozšířen. Klepněte například na položku Výchozí Web Web.
 4. Na stránce Nastavení virtuálního serveru klepněte na tlačítko Správa databáze obsahu ve skupinovém rámečku Virtuální Server Správa.
 5. Poznamenejte si názvy databází, které jsou v Název databáze Sloupec Řízení obsahu Stránka databáze.
 6. Opakujte kroky 3 až 5 pro každý virtuální server, který je Konfigurace serveru WWW.


Krok 2: Vytvoření záložní složky uložit záložní kopii databáze obsahu

Na pevném disku vytvořte složku pro uložení zálohy kopie databáze obsahu.

Ve výchozím nastavení příklady OSQL dotazu uložení záložní kopie databáze obsahu do následující složky:
Jednotky: \Program Files\Microsoft SQL Server\Mssql$ Sharepoint\Backup
Tato složka není vytvořen pomocí komponenty WMSDE. Chcete-li použít tento složka pro uložení záložní kopie databáze obsahu, je nutné jej vytvořit.Krok 3: Použití příkazového řádku nástroje OSQL zálohování databáze obsahu

Použití příkazového řádku nástroje OSQL zálohovat obsah databáze, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítkoSpustit.
 2. V Otevřít Typ polecmd, a pak stiskněte klávesu ENTER.
 3. Na příkazovém řádku zadejte následující řádky a stiskněte klávesu ENTER po každém řádku, kde Název_serveru název Server:
  osql -S Název_serveru\sharepoint -E
  zálohování databáze STS_Název_serveru_1 Disk = "Jednotky: \Program Files\Microsoft sql server\mssql, $sharepoint\backup\sts_Název_serveru_1 "
  PŘEJÍT
 4. Opakujte krok 3 pro každou databázi, kterou chcete zálohovat nahoru.
 5. Typ UKONČITa pak stiskněte klávesu. ZADEJTE.

Obnovení databáze obsahu

Po obnovení databáze obsahu a přidat zpět do virtuálního Server, je nutné provést další kroky, tak že Windows SharePoint Služby můžete zjistit, zda obsah databáze vyžaduje aktualizaci. Pro je-li při použití aktualizace služby Windows SharePoint Services po můžete například zálohování služby Windows SharePoint Services, databázi obsahu, musíte také Po obnovení databáze obsahu na virtuálním serveru aktualizovat. K Ujistěte se, že databáze obsahu je také aktualizovány obnoven do virtuální server, je nutné odebrat databázi obsahu ze virtuální Server, obnovit databázi obsahu pomocí příkazového řádku nástroje OSQL, a poté přidáte databázi obsahu zpět do virtuálního serveru pomocí služby SharePoint Centrální správy.

Chcete-li obnovit databáze obsahu, postupujte kroky.

Krok 1: Odebrání databáze obsahu z virtuálního serveru

Odebrání databáze obsahu z virtuálního serveru postupujte takto:
 1. Spusťte Centrální správy SharePoint.
 2. Ve skupinovém rámečku Správa virtuálního serveru, klepněte na tlačítkoSpravovat databáze obsahu.
 3. V Spravovat databáze obsahu stránky, Klepněte na název databáze obsahu, který chcete obnovit ze zálohy.
 4. V Spravovat nastavení databáze obsahustránky v Odebrat databázi obsahu oblasti, zaškrtněteOdebrat databázi obsahu Zaškrtávací políčko.
 5. Klepněte na tlačítko OK.


Krok 2: Pozastavení SQL Server 2000 Desktop Engine (Windows) uvolníte výhradní uzamčení

Chcete-li pozastavit WMSDE, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítkoSpustit.
 2. V Otevřít Typ polecmd, a pak stiskněte klávesu ENTER.
 3. Na příkazovém řádku zadejte následující řádky a stiskněte klávesu Po zadání každého řádku:net pause mssql$ sharepoint
  net continue MSSQL$ sharepoint
 4. Typ Koneca pak stiskněte klávesu. ZADEJTE.Krok 3: Použití příkazového řádku nástroje OSQL obnovení databáze

Obnovení pomocí nástroje OSQL příkazového řádku databáze, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítkoSpustit.
 2. V Otevřít Typ polecmd, a pak stiskněte klávesu ENTER.
 3. Na příkazovém řádku zadejte následující řádky a stiskněte klávesu ENTER po každém řádku, kde Název_serveru název Server:
  osql -S Název_serveru\sharepoint -E
  obnovení databáze STS_Název_serveru_1 z disku = "Jednotky: \Program Files\Microsoft sql server\mssql, $sharepoint\backup\sts_Název_serveru_1 "
  PŘEJÍT
 4. Opakujte krok 3 pro každou databázi, kterou chcete Obnovte.
 5. Typ UKONČITa pak stiskněte klávesu. ZADEJTE.
Poznámka: Může se zobrazit chybová zpráva podobná následující Při provedení operace obnovení:
Výhradní přístup Nelze získat, protože databáze je používána.
Pokud obdržíte Tato chybová zpráva, zopakujte postup v Krok 2: Pozastavení SQL Server 2000 Desktop Engine Výhradní uzamčení uvolnit (Windows) dříve v oddílu článek.Krok 4: Přidání obsahu databáze, které jste obnovili k virtuálnímu serveru

Přidání obsahu databáze, které je obnovena virtuální server, postupujte takto:
 1. Spusťte Centrální správy SharePoint.
 2. Ve skupinovém rámečku Konfigurace virtuálního serveru, klepněte na tlačítkoKonfigurovat nastavení virtuálního serveru.
 3. Na stránce Seznam virtuálních serverů klepněte na název virtuální server, kde jste obnovili databáze.
 4. Na stránce Nastavení virtuálního serveru klepněte na tlačítko Správa databáze obsahu ve skupinovém rámečku Virtuální Server Správa.
 5. Na stránce Spravovat databáze obsahu klepněte na tlačítko Přidat databáze obsahu ve skupinovém rámečku Databáze obsahu.
 6. Na stránce Přidat databázi obsahu Určení nastavení databázového serveru v Informace o databázioblasti a potom zadejte název databáze a název databáze Server.
 7. V Nastavení kapacity databáze oblasti, Zadejte číslo, které chcete v Počet webů před upozornění událost je generována. pole.
 8. Klepněte na tlačítko OK.
 9. Opakujte kroky 2 až 8 pro každou obsahu databáze, které Chcete přidat.


Obnovení databáze obsahu na jiný server

Může být v některých situacích, kdy chcete obnovit databáze obsahu na jiný server. Například pokud data omylem odstranění z webu služby Windows SharePoint Services, můžete chtít obnovení celého obsahu databáze. Může být další data, která byla přidána na webu po poslední záložní operace provedena. V takovém případě Chcete nainstalovat službu Windows SharePoint Services na jiný server a potom Obnovte databázi obsahu na nový server. Po obnovení původní Přidat databázi obsahu na nový server a obsah databáze, které Obnovit k virtuálnímu serveru, můžete se připojit k Windows SharePoint Služby pomocí nového serveru název serveru. Použijte například http://Název_serveru připojení k webovému serveru. Na webu představuje data, nebyla k dispozici v době od posledního zálohování.

Obnovení obsahu databáze na jiný server, postupujte takto:

Krok 1: Instalace Windows SharePoint Services na jiný server
 1. Instalace služby Windows SharePoint Services na jiný server, se systémem Microsoft Windows Server 2003. Další informace o Chcete-li nainstalovat službu Windows SharePoint Services, naleznete v kapitole "Instalace" Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 Administrator's Guide..
 2. Zkopírujte záložní kopii databáze obsahu z původní serveru na nový server.


Krok 2: Použití příkazového řádku nástroje OSQL obnovit databázi obsahu

Obnovení obsahu pomocí nástroje OSQL příkazového řádku databáze, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítkoSpustit.
 2. V Otevřít Typ polecmd, a pak stiskněte klávesu ENTER.
 3. Na příkazovém řádku zadejte následující řádky a stiskněte klávesu ENTER po každém řádku, kde Název_serveru název Server:
  osql -S Název_serveru\sharepoint -E
  obnovení databáze STS_Název_serveru_1 z disku = "Jednotky: \Program Files\Microsoft sql server\mssql, $sharepoint\backup\sts_Název_serveru_1 "
  PŘEJÍT
 4. Opakujte krok 3 pro každou databázi, kterou chcete Obnovte.
 5. Typ UKONČITa pak stiskněte klávesu. ZADEJTE.


Krok 3: Konfigurace oprávnění SQL

Konfigurace oprávnění SQL, takže můžete přidat databáze obsahu na virtuálním serveru pomocí služby SharePoint centrální Správu, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítkoSpustit.
 2. V Otevřít Typ polecmd, a pak stiskněte klávesu ENTER.
 3. Na příkazovém řádku zadejte následující řádky a stiskněte klávesu ENTER po každém řádku, kde Název_serveru název Server:
  osql -S Název_serveru \sharepoint -E sp_addsrvrolemember "nt authority\network service", "členem"
  PŘEJÍT
 4. Typ Koneca pak stiskněte klávesu. ZADEJTE.
Poznámka: Tímto postupem přidáte účet síťové služby SQL sysadmin role. Účet Network Service je Windows předdefinovaný účet Služba Windows SharePoint Services používá pro instalace s WMSDE. Systém Windows SharePoint Services SharePoint spuštěna v kontextu síťové služby účet pro připojení k WMSDE. Pokud nasadíte vzdáleného serveru SQL server a slouží účet domény, je nutné nakonfigurovat účet domény jako vlastník databáze (dbo) databáze před přidáním databáze k virtuálnímu serveru.

Další informace o migraci ze služby SQL Server 2000 Desktop K Microsoft SQL Server motoru (Windows), naleznete v tématu "migrace z komponenty WMSDE k SQL Téma server"v kapitole"Zálohování a migrace" Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 Administrator's Guide..Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
828815Chybová zpráva "Již existuje databáze" při pokusu o správu vašeho Databáze obsahu služby Windows SharePoint Services


Krok 4: Z virtuálního serveru odeberte databáze obsahu

Odebrání databáze obsahu z virtuálního serveru postupujte takto:
 1. Spusťte Centrální správy SharePoint.
 2. Ve skupinovém rámečku Správa virtuálního serveru, klepněte na tlačítkoSpravovat databáze obsahu.
 3. Na stránce Spravovat databáze obsahu klepněte na název databáze, která byla vytvořena při instalaci služby Windows SharePoint Services v Server.
 4. Na stránce Spravovat nastavení databáze obsahu Vyberte Odebrat databázi obsahu políčko vOdebrat databázi obsahu oblast.
 5. Klepněte na tlačítko OK.


Krok 5: Přidání obsahu databáze, která jste obnovili k virtuálnímu serveru

Přidat databázi obsahu, můžete obnovit virtuální server, postupujte takto:
 1. Na stránce Centrální správa Konfigurace nastavení virtuálního serveru ve skupinovém rámečku Virtuální Server Konfigurace.
 2. Na stránce Seznam virtuálních serverů klepněte na název virtuální server.
 3. Na stránce Nastavení virtuálního serveru klepněte na tlačítko Přidat databáze obsahu ve skupinovém rámečku Virtuální Server Správa.
 4. Na stránce Nastavení virtuálního serveru klepněte na tlačítko Správa databáze obsahu ve skupinovém rámečku Virtuální Server Správa.
 5. Na stránce Přidat databázi obsahu Určení nastavení databázového serveru v Informace o databázioblasti a potom zadejte název databáze a název databáze Server.
 6. V Nastavení kapacity databáze oblasti, Zadejte číslo, které chcete v Počet webů před upozornění událost je generována. pole.
 7. Klepněte na tlačítko OK.


Krok 6: Konfigurace oprávnění SQL zpět na původní nastavení

Konfigurace serveru SQL Server oprávnění zpět na původní nastavení, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítkoSpustit.
 2. V Otevřít Typ polecmd, a pak stiskněte klávesu ENTER.
 3. Na příkazovém řádku zadejte následující řádky a stiskněte klávesu ENTER po každém řádku, kde Název_serveru název Server:
  osql -S Název_serveru \sharepoint -E sp_dropsrvrolemember "nt authority\network service", "členem"
  PŘEJÍT
 4. Typ Koneca pak stiskněte klávesu. ZADEJTE.

Odkazy

Chcete-li získat Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 Administrator's Guide., navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = a637eff6-8224-4b19-a6a4-3e33fa13d230 & displaylang = cs
Další informace o službě Windows SharePoint Services naleznete Následující Web společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/windowsserver/sharepoint/default.aspx

Vlastnosti

ID článku: 833797 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows SharePoint Services
Klíčová slova: 
kbwebservices kbbackup kbhowto kbmt KB833797 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:833797

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com