Zástupce na panelu Snadné spuštění nemusí být přidružen správný program.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 833839 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zástupce na panelu Snadné spuštění nemusí být přidružen správný program po provedení těchto kroků:
 1. Přidání zástupce do místní složky nebo do síťové složky na panel Snadné spuštění.
 2. Můžete uspořádat ikony v panelu Snadné spuštění.
 3. Přetáhněte soubor do snadné panel zástupce, který jste vytvořili.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
322389Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
Date     Time  Version     Size   File name 
----------------------------------------------------------
20-Jan-2004 15:08 6.0.2800.1331  921,600 Comctl32.dll
20-Jan-2004 18:08 6.0.2800.1334 8,241,664 Shell32.dll 
20-Jan-2004 18:08 5.1.2600.1331  680,448 Sxs.dll 
19-Jan-2004 23:08 5.1.2600.1333  586,752 Xpsp2res.dll 

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 2 pro systém Windows XP.

Další informace

Kroky pro reprodukci problému

 1. Pokud ikony Zobrazit plochu, Internet Explorer a programu Windows Media Player, nejsou již v panelu Snadné spuštění, přidejte je nyní tak, aby byly tyto ikony uvedeny zleva doprava.
 2. Vytvořte dva zástupce složek a přetáhněte je do panelu Snadné spuštění.

  Po dokončení tohoto kroku jsou ikony na panelu Snadné spuštění zobrazit plochu, aplikace Internet Explorer, programu Windows Media Player, první zástupce složky a druhý zástupce složky.
 3. Přetáhněte ikonu pro první zástupce složky vlevo na panelu Snadné spuštění, který se zobrazí bezprostředně vlevo od ikony pro program Windows Media Player.

  Po dokončení tohoto kroku jsou ikony na panelu Snadné spuštění zobrazit plochu, aplikace Internet Explorer, první zástupce složky, programu Windows Media Player a druhý zástupce složky.
 4. Přetáhněte soubor txt všech zkratky panel Snadné spuštění.
Když přetáhnete na ikonu zástupce první složky souboru TXT, systém Windows se pokusí otevřít soubor TXT v programu Windows Media Player.

Další informace o terminologii používané v tomto článku získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 833839 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbqfe kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB833839 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:833839

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com