Předem schváleny verze dokumentů, které je vrácení se změnami do knihovny dokumentů nejsou viditelné pro uživatele

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 834109 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zaškrtnete-li v dokumentu, který byl schválen dříve, starší verze dokumentu, které již byly schváleny nejsou viditelné uživatelům při připojení do knihovny dokumentů. K tomuto chování dochází v případě, že jsou povoleny funkce schválení obsahu a funkce Správa verzí dokumentů pro knihovnu dokumentů na webu Microsoft Windows SharePoint Services.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože zaškrtnete-li v dokumentu, který byl schválen dříve, stav dokumentu je změněn z Schváleno a čeká na vyřízení. Položky, které jsou označeny jako čekající nejsou viditelné uživatelům, dokud zboží se schvaluje. Toto chování je záměrné.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, schválit položky v knihovně dokumentů. Chcete-li schválit položky v knihovně dokumentů, postupujte takto:
  1. Připojte k webu služby Windows SharePoint Services a potom vyhledejte knihovnu dokumentů, která obsahuje položku, kterou chcete schválit.
  2. Klepněte šipku dolů vedle položky, které chcete schválit a potom klepněte na tlačítko Schválit či odmítnout.
  3. V oblasti Stav schválení klepněte na Schváleno.
  4. V oblasti poznámky zadejte komentář, pokud chcete přidat poznámku o proč schválen.
  5. Klepněte na tlačítko OK.

Další informace

Při přidání nové položky nebo když upravíte existující položky v seznamu nebo knihovně dokumentů po povolení schválení obsahu pro tento seznam nebo knihovnu dokumentů, je položka označena jako čekající. Čekajících položek jsou viditelné pouze uživatel, který vytvořené nebo upravené položky a uživatelé, kteří mají právo spravovat seznamy. Čekajících položek nejsou viditelné uživatelům, dokud zboží se schvaluje. Po schválení položky zboží je označena jako Schváleno a viditelné pro všechny uživatele. Pokud je položka odmítnuta, položky je označen jako odmítnut a je vrácena uživatele, který vytvořil položku.

Další informace o funkci schválení obsahu ve službě Windows SharePoint Services získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
825239Přehled funkce schválení obsahu a stav schválení položek v seznamu nebo v knihovně dokumentů
Další informace o službě Windows SharePoint Services naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/windowsserver/sharepoint/default.aspx

Vlastnosti

ID článku: 834109 - Poslední aktualizace: 26. září 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB834109 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:834109

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com