Belgeler, belge kitaplığına denetleyen önceden onaylanmış sürümü kullanıcılar tarafından görülebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 834109 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Önceden onaylanmış bir belgede denetlediğinizde, belge kitaplığına bağlandıklarında, belgenin önceki sürümlerinde önceden onaylanmış kullanıcılara görünmez. Bu davranış, Microsoft Windows SharePoint Services sitenize belge kitaplığı için içerik onayı özelliği ve belge sürümü oluşturma özelliği etkinleştirildiğinde oluşur.

Neden

Bu davranış, önceden onaylanmış bir belgede denetlediğinizde, belgenin durumu OnaylandıBeklemede olarak değiştirildiğinde oluşur. Maddenin onaylanana kadar Beklemede olarak işaretlenmiş öğeleri kullanıcılarına görünmez. Bu davranış tasarım yüzündendir.

Pratik Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, belge kitaplığına öğe onaylayın. Madde belge kitaplığında onaylamak için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Windows SharePoint Services sitenize bağlanmak ve onaylamak istediğiniz öğeyi içeren belge kitaplığını bulun.
  2. Onaylamak istediğiniz öğenin yanındaki aşağı oku tıklatın ve onayla/reddet</a1>'ı tıklatın.
  3. Onay durumu</a0> alanında, Onaylandı tıklatın.
  4. Onaylanmış neden hakkında bir açıklama eklemek isterseniz Açıklama alanında, bir açıklama yazın.
  5. Tamam ' ı tıklatın.

Daha fazla bilgi

Bu liste veya belge kitaplığı için içerik onayı etkinleştirdikten sonra ne zaman, varolan bir maddeyi bir liste veya belge kitaplığı değişiklik <a0>Yeni bir öğe veya</a0>'ı eklediğinizde, maddenin Beklemede olarak işaretlendi. Öğeler yalnızca öğenin değiştirilen veya oluşturulan kullanıcı ve liste yönetme hakkı olan kullanıcılar için görülebilir. Öğeler, maddenin onaylanana kadar kullanıcılar tarafından değil. Bir öğeyi onaylanmışsa, maddenin Onaylandı işaretlendi ve tüm kullanıcılar tarafından görülebilir. Bir madde ret maddenin reddedilmiş işaretlendi ve maddeyi oluşturan kullanıcıya verilir.

Windows SharePoint Services içerik onayı özelliği hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
825239Içerik onayı özelliği ve öğeleri bir listede veya belge kitaplığındaki onay durumu'na genel bakış
Windows SharePoint Services hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/windowsserver/sharepoint/default.aspx

Özellikler

Makale numarası: 834109 - Last Review: 26 Eylül 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows SharePoint Services
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB834109 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:834109

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com