Nelze upravit vlastnosti veřejné fronty či vlastnosti počítače nebo se zobrazí chybová zpráva Fronta není ve službě DS registrována (Queue is not registered in the DS) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 834467 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Následující dva problémy jsou v této opravy hotfix vyřešeny.

Problém 1

V počítači se systémem Microsoft Windows XP Embedded v režimu domény nelze upravit vlastnosti veřejné fronty nebo vlastnosti počítače Pokud fronty umístěné v počítači se systémem Windows 2000. Zobrazí se následující chybová zpráva:
"Neplatný parametr byl předán do funkce."

Problém 2

Pokud odstranění fronty a okamžitě vytvoření fronty, může se zobrazit následující chybová zpráva:
"Fronty není v DS registrována."

Příčina

Problém 1

K tomuto problému dochází, protože soubor Mqdscli.dll není nainstalován v počítači se systémem Windows XP Embedded.

Problém 2

K tomuto problému dochází, protože nesprávné rozhraní Microsoft Message Queuing používá k úpravám objektů služby Active Directory.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix je třeba restartovat počítač.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  ---------------------------------------------------------------------------------------
  14-Jan-2004 18:53 5.1.0.1042    165,888 Mqrt.dll     
  14-Jan-2004 18:53 5.1.0.1042    115,200 Mqrtdep.dll   
  14-Jan-2004 18:53 5.1.0.1042    478,208 Mqsnap.dll    
  14-Jan-2004 18:53 5.1.0.1042    154,112 Msmqocm.dll   
  14-Jan-2004 17:42 5.4.1.0      356,120 Windowsxp-kb834467-x86-enu-symbols.exe 
  14-Jan-2004 17:43 5.4.1.0      564,504 Windowsxp-kb834467-x86-enu.exe 

Jak potíže obejít

Problém 1

Pokud je možné, můžete zkopírovat soubor Mqdscli.dll %windir%\system32 adresáře, aby tento problém vyřešit.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Zprávy fronty 3.0 můžete použít pro přístup k Active Directory nebo rozhraní RPC služby Directory v závislosti na verzi front systémem klienta Active Directory Service Interfaces (ADSI). Windows XP Embedded Active Directory SLD soubor obsahuje soubor Mqad.dll, ale neobsahuje soubor Mqdscli.dll. Použít rozhraní Directory ServiceRPC je požadován soubor Mqdscli.dll. V režimu domény front zpráv 3.0 používá rozhraní RPC služby Directory do řadiče domény, pokud počítač, který vlastní frontu se systémem Windows 2000. Důvodem k povolení "nižší úrovně" upozornění vlastníkovi fronty při vlastnosti počítače nebo vlastnosti fronty změnily protože Message Queuing 2.0 může přijmout pouze "nižší úrovně" oznámení z řadiče domény.

Důležité: Tato oprava hotfix umožňuje chování konzistentnější přes Message Queuing API se Directory Service. Message Queuing API se Directory Service slouží k úpravám objektů v adresářové službě prostřednictvím vzdáleného volání procedur. Všechny API zkontrolujte nyní zjistit, zda je hostitel počítači nižší úrovně a pokud bude volání API Directory Service. To neznamená, že aplikace není nastat potíže z důvodu zpoždění replikace. Interně všechny adresářová služba volání dotazu pro objekty vždy použití ADSI. Well-written aplikace musí vždy předpokládá, adresářová služba operace nemusí být ihned zobrazeny kvůli zpoždění možných replikace mezi řadiči domény.

Další informace

Další informace o přidělování názvů balíčkům s opravami Hotfix získáte v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
816915Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro systém Microsoft Windows (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 834467 - Poslední aktualizace: 25. října 2005 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Message Queuing 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbtshoot atdownload kbwinxpsp2fix kbbug kbfix kbqfe KB834467 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:834467

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com