Při instalaci aktualizace softwaru pro podruhé, zobrazí se události ID 36 a chybová zpráva "Program Ochrana souborů systému Windows"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 834503 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud nainstalujete balíček aktualizace softwaru pro podruhé v počítači systémem Microsoft Windows XP, událost podobná následující může být zaznamenána do protokolu událostí počítače:

Typ události: Událost chyby
Zdroj: SideBySide
Kategorie události: žádný
ID události: 36
Datum: 12/30/2003
Čas: 10: 06: 07 dop.
Uživatel: N/A
Počítač: název_počítače
Popis: Sestavení x86_Microsoft.Windows.Common - Controls_6595b64144ccf1df_6.0.2600.1325_x - ww_7abe6cc7 má neplatný nebo chybějící soubory; zotavení toto sestavení se nezdařilo.

Můžete také obdržet následující chybovou zprávu "Ochrana souborů systému Windows":
Ochrana souborů systému Windows
Soubory, které jsou potřebné pro správnou funkci systému byly nahrazeny jeho nerozpoznané verze. Chcete-li zachovat stabilitu systému, oken třeba obnovit původní verze těchto souborů.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože součást vedle sebe není správně zpoždění proces Ochrana souborů systému Windows dojde k aktualizaci v místě vedle sebe sestavení.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
322389Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
Windows XP x86
  Date     Time  Version    Size   File name
  --------------------------------------------------------
  08-Jan-2004 08:26 5.1.2600.1330 680,448 Sxs.dll


Windows XP IA-64
  Date     Time  Version    Size    File name	
  ----------------------------------------------------------
  08-Jan-2004 08:10 5.1.2600.1330 2,030,080 Sxs.dll
  08-Jan-2004 08:26 5.1.2600.1330  680,448 Wsxs.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 2 pro systém Windows XP.

Další informace

Další informace o sestavení vedle sebe na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa376307.aspx
Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 834503 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbqfe kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB834503 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:834503

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com