Bezdrátové připojení k síti prostřednictvím upřednostňovaného bezdrátového přístupového bodu není k dispozici (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 834525 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Počítač přepne mezi přístupovými body bezdrátové sítě, může není připojte k přístupovému bodu upřednostňovaný vysokou rychlostí. Připojení bezdrátové sítě v okně Síťová připojení neznamená blokovány přístupový bod.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud váš počítač pokusí připojit k upřednostňované přístup přejděte a nelze během fáze počáteční handshake (tj během fáze počáteční připojení). Když nastane tento problém je označena jako blokovány interně připojení upřednostňované přístup bodu bezdrátové sítě a při přesunutí z jednoho přístup bod oblasti do jiné ignorováno.

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.Společnost Microsoft tento problém zkoumá, a jakmile budou k dispozici další informace, uvede je v tomto článku.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, zakažte a povolit připojení bezdrátové sítě přístupový bod upřednostňované bezdrátové sítě.
  1. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na příkaz Ovládací panely.
  2. Poklepejte na panel Síťová připojení.
  3. Klepněte pravým tlačítkem myši na síťové připojení upřednostňovaného bezdrátového přístupového bodu.
  4. Klepněte na tlačítko Zakázat.
  5. Klepněte pravým tlačítkem myši znovu síťové připojení a potom klepněte na tlačítko Povolit.

Vlastnosti

ID článku: 834525 - Poslední aktualizace: 13. února 2006 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbwinxpsp2fix kbnetwork kbpending kbbug KB834525 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:834525

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com