Połączenie sieci bezprzewodowej dla punktu dostępu bezprzewodowego preferowany jest niedostępny

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 834525 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Komputer przełącza się między punktami dostępu do różnych sieci bezprzewodowych, może ponownie się nie do punktu dostępu preferowany dużej szybkości. Połączenie sieci bezprzewodowej Połączenia sieciowe Okno nie wskazuje punkt dostępu został zablokowany.

Przyczyna

Ten problem występuje, gdy próby komputera, aby połączyć się z preferowanym dostępu polecenie, a nie podczas początkowego uzgadniania fazy (oznacza to, że na etapie początkowym połączeniu). Po wystąpieniu tego problemu połączenie sieci bezprzewodowej punkt dostępu preferowany jest oznaczony jako zablokowany wewnętrznie i jest ignorowany podczas przenoszenia z regionu punkt dostępu z jednego do drugiego.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Microsoft Windows XP. Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzy Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy". Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 2 dla systemu Microsoft Windows XP.Firma Microsoft bada ten problem i wprowadzi więcej informacji w tym artykule po udostępnieniu.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, wyłącz i Włącz połączenie sieci bezprzewodowej dla punktu dostępu preferowanej sieci bezprzewodowej.
  1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij przycisk W Panelu sterowania.
  2. Kliknij dwukrotnie ikonę Połączenia sieciowe.
  3. Kliknij prawym przyciskiem myszy połączenie sieciowe dla punktu dostępu bezprzewodowego preferowanego.
  4. Kliknij przycisk Wyłącz.
  5. Kliknij prawym przyciskiem myszy połączenie sieciowe ponownie, a następnie kliknij przycisk Włącz.

Właściwości

Numer ID artykułu: 834525 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
atdownload kbwinxpsp2fix kbnetwork kbpending kbbug kbmt KB834525 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:834525

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com