Nastavení SQL Server 2000 vyžaduje písmeno jednotky při použití připojených jednotek

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 834661 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při instalaci Microsoft SQL Server 2000 žádné písmeno jednotky k dispozici pro přiřazení připojené jednotky, zobrazí se dialogové okno v nastavení, která uvádí, že je k dispozici žádná jednotka. Po klepnutí na tlačítko OK se zobrazí prázdná obrazovka zelené a musí ručně ukončit instalaci.

Příčina

Nastavení SQL Server 2000 vyžaduje základní jednotku připojenou jednotku obsahuje písmeno přidružené jednotky. Instalační program přiřadí další písmeno jednotky k dispozici na jednotce. Pokud jsou již přiřazena všechny písmena a je k dispozici žádné písmeno jednotky, instalace se nezdaří. Instalace se nezdaří, protože vyžaduje písmena jednotek pro instalaci. Písmeno jednotky k dispozici, bez připojené jednotky nezobrazí být k dispozici nastavení SQL Server.

Připojené jednotky nejsou aktuálně podporovány pro použití s clusterových instalací serveru SQL.
Další informace o serveru SQL clusterových instalací a připojené jednotky, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
819546SQL Server 2000 podpora připojené svazky

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit musíte přesvědčit, že je písmeno jednotky k dispozici pro všechny připojené jednotky na serveru, kde je instalován SQL Server. Po dokončení instalace, pokud písmeno jednotky nebo písmena jednotek, které jsou aktuálně používá nebo přiřazené nastavení SQL Server k dispozici, budoucí pokusy o spuštění instalačního programu se nezdaří.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Vlastnosti

ID článku: 834661 - Poslední aktualizace: 12. března 2004 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 64-bit Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbtshoot kbappnote kbinfo KB834661 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:834661

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com