Bağlı sürücüler kullandığınızda, SQL Server 2000 Setup bir sürücü harfi gerektirir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 834661 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft SQL Server 2000 yüklediğinizde, hiçbir sürücü harfi atanmak üzere takılı sürücü kullanılabilir olduğunda, Kur'da hiçbir sürücü kullanılabilir olduğunu bildiren bir iletişim kutusu görüntülenir. Kur'dan çıkın, Tamam ' ı tıklatın, yeşil boş bir ekran görüntülenir ve el ile yapmanız gerekir.

Neden

SQL Server 2000 Setup, temel bir sürücüye takılı bir sürücünün bir ilişkili sürücü harfini olduğunu gerektirir. Kur sürücüye bir sonraki kullanılabilir sürücü harfi atar. Tüm sürücü harfi önceden atanır ve hiçbir sürücü harfi varsa, Kur başarısız olur. Kur, yükleme için sürücü harflerinin gerektirdiği başarısız olur. Bir kullanılabilir sürücü harfi, SQL Server Kur için kullanılabilir sürücü görünmüyor.

Bağlı sürücüler, Kümelendirilmiş SQL Server yüklemeleri ile kullanmak için şu anda desteklenmiyor.
SQL Server kümelenmiş yüklemeler ve bağlı sürücüleri hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
819546Takılı birimler için SQL Server 2000 desteği

Çözüm

Bu sorunu gidermek için bir sürücü harfi için SQL Server yüklenmekte olduğu sunucu takılı sürücülerde kullanılabilir olduğundan emin olmanız gerekir. Yükleme tamamlandığında sürücü harfi ya da şu anda kullanılan veya SQL Server kullanılamaz, Kur tarafından gelecekteki girişimleri Kur'u çalıştırmak için atanan sürücü harflerinin kaydı başarısız olursa.

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 834661 - Last Review: 12 Mart 2004 Cuma - Gözden geçirme: 2.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 64-bit Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb kbtshoot kbappnote kbinfo KB834661 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:834661

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com