Výzva pro parametry dvakrát při pokusu o tisk sestavy řízené v Microsoft Business Solutions CRM verze 1.2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 834913 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

S Microsoft Business Solutions CRM verze 1.2 Pokud organizace přidal přizpůsobené sestavy, které zahrnují při pokusu uživatele o tisk sestavy řízené parametry zadané uživatelem může být uživatel vyzván pro parametry dvakrát.

Řešení

K dispozici je oprava tohoto problému aplikace Microsoft CRM, která je součástí kumulativní aktualizace. Informace o kumulativní aktualizaci jsou uvedeny v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
904435Je k dispozici kumulativní aktualizace Update Rollup 2 pro aplikaci Microsoft CRM 1.2 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Odkazy

Stáhnout seznam Časté otázky o sestavy aplikace Microsoft CRM, navštivte na následující webu služby Stažení softwaru Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=81886de8-a10a-473f-8125-49291e0f03d9&DisplayLang=en
Další informace o zápis sestav řízených parametry v aplikaci Microsoft CRM 1.2 pomocí nástroje Crystal Reports 9 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
834790Jak zápis sestav řízených parametry pro Microsoft Business Solutions CRM verze 1.2 pomocí nástroje Crystal Reports 9
Další informace o použití Microsoft CRM 1.2 Reports Manager upravovat sestavy klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
834791Jak upravit sestav s Microsoft CRM 1.2 Reports Manager

Vlastnosti

ID článku: 834913 - Poslední aktualizace: 5. února 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 1.2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbmbsreports kbmbsmigrate kbqfe KB834913 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:834913

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com