Microsoft Business Solutions CRM sürüm 1.2 parametresi kullanan bir rapora yazdırmaya çalıştığınızda parametrelerini iki kez isteniyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 834913 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Kuruluşunuzun parametresi kullanan bir rapor yazdırmak, kullanıcı çalıştığında, kullanıcı tarafından belirtilen parametreleri içeren özelleştirilmiş raporlar ekledi Microsoft Business Solutions CRM ile sürüm 1.2, kullanıcı parametrelerini iki kez istenebilir.

Çözüm

Microsoft CRM, bir toplu güncelleştirmenin bir parçası olan bu soruna yönelik bir düzeltme vardır. Güncelleştirme toplaması bilgileri aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanır:
904435Microsoft CRM 1.2 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Referanslar

Microsoft CRM raporları hakkında sık sorulan sorular listesini karşıdan yüklemek için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Yükleme Merkezi Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=81886de8-a10a-473f-8125-49291e0f03d9&DisplayLang=en
Microsoft CRM 1. 2 ' parametre uygulamalı raporları yazmak için Crystal Reports 9'ni kullanma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
834790Microsoft Business Solutions CRM sürüm 1.2 için parametre kullanan raporların yazmak için Crystal Reports 9 nasıl kullanılır
Raporları değiştirmek için Microsoft CRM 1.2 Rapor Yöneticisi'ni kullanma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
834791Microsoft CRM 1.2 Rapor Yöneticisi ile nasıl değiştirileceğini bildiriyor

Özellikler

Makale numarası: 834913 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 1.2
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbmbsreports kbmbsmigrate kbqfe KB834913 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:834913

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com