Nástroj Sledování systému může zobrazit vysoké hodnoty čítače výkonu délky výstupní fronty v systému Windows 2000 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 834940 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

822226 Opravu hotfix použijte víceprocesorové počítače se systémem Microsoft Windows 2000 Server s aktualizací Service Pack 4 (SP4). Potom si prohlédněte hodnota čítače výkonu typu objektu rozhraní sítě délka výstupní fronty ve Sledování systému. Tuto hodnotu použijte ke sledování výkonu rozhraní sítě. Čítač výkonu délka výstupní fronty nemusí zobrazovat konzistentně náhodná hodnota, která je větší než nula. Toto chování může dojít i v případě, že existuje provoz v síti.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musíte mít v počítači nainstalována Windows 2000 Service Pack 4 (SP4).

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix je třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nahrazuje opravu hotfix 822226.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version     Size  File name 
  --------------------------------------------------------
  12-Dec-2003 04:41 5.0.2195.6882 118,960 Afd.sys 
  20-Jan-2004 06:51 5.0.2195.6824 105,232 Msafd.dll   
  20-Jan-2004 06:14 5.0.2195.6891 318,672 Tcpip.sys 
  12-Dec-2003 04:38 5.0.2195.6882  16,240 Tdi.sys 
  20-Jan-2004 06:51 5.0.2195.6824  17,680 Wshtcpip.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Čítač výkonu délka fronty výstupu typ objektu rozhraní sítě můžete použít ke sledování síťového adaptéru a dotazu pomocí .Typically Simple Network Management Protocol (SNMP), hodnota délka výstupní fronty není větší než nula. Pokud hodnota délka výstupní fronty překročit nula, hodnota obvykle vrátí nulu rychle. Zpoždění v síti může znamenat hodnotu větší než nula. Čítač výkonu délka fronty výstupu je udržována pomocí TCP/IP.

Implementace softwaru Network Driver Interface Specification (NDIS) fronty požadavků dotaz SNMP. Délka výstupní fronty je proto obvykle nula. Však v počítači (SMP) symetrické připojení s více procesy hodnota může být větší než dvě ve Sledování systému nebo vrácené dotaz SNMP.

Další informace o 822226 opravy hotfix klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
822226Hodnota čítače výkonu délky výstupní fronty nemusí být spolehlivá v počítačích s architekturou SMP (Symmetric Multiprocessing) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Další informace o přidělování názvů balíčkům s opravami Hotfix získáte v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
816915Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro systém Microsoft Windows (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Další informace o standardní terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujícím článku znalostní báze společnosti Microsoft:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 834940 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP4
 • Microsoft Windows 2000 Server SP4
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP4
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe kbwin2000presp5fix KB834940 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:834940

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com