V systému Windows XP se nelze připojit k serveru LDAP pomocí rozhraní Microsoft LDAP API prostřednictvím připojení SSL (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 835208 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Nemusí být možné používat Microsoft LDAP API prostřednictvím připojení SSL k připojení k serveru LDAP. Obdržet událost podobná následující události v protokolu událostí:

Typ události: Chyba
Zdroj události: Schannel
ID události: 36882
Popis: Tento certifikát přijatý ze vzdáleného serveru byl vydán nedůvěryhodný certifikační úřad. Z tohoto důvodu nelze ověřit žádná data obsažená v certifikátu. Požadavek na připojení SSL se nezdařil. Připojená data obsahují certifikát serveru.

Při pokusu o použití LDAP_OPT_SERVER_CERTIFICATE možnost definovat vlastní rutina ověření serveru certifikát stále nelze navázat připojení.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože certifikát odešle server Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) je podepsaný sám sebou. Při souboru Schannel.dll se pokusí ověřit certifikát, nenalezl certifikátu certifikačního úřadu (CÚ) vydávajícího certifikačního ÚŘADU v úložišti důvěryhodných kořenových certifikačních úřadů. Při použití připojení SSL Schannel.dll se pokusí ověřit certifikát odeslaný i Pokud jste použili LDAP_OPT_SERVER_CERTIFICATE možnost definovat vlastní rutina ověření serveru certifikát serveru LDAP.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Wldap32.dll5.1.2600.1335131,58421. Ledna 200402: 15X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 835208 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbqfe kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB835208 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:835208

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com