Popis balíčku oprav hotfix pro aplikaci Outlook 2000 následující po aktualizaci Service Pack 3: 4. února 2004

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 835223 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje aplikaci Microsoft Outlook 2002 vyřešené v balíčku oprav hotfix Service Pack 3 následující po aktualizaci Outlook 2002, vydanou 26. ledna 2004.

Problémy opravené balíčkem oprav hotfix

Následující problém, je stanovena v tomto balíčku oprav hotfix, ale byla dříve zdokumentována v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
 • Když klepnete na kartě Upřesnit v dialogovém okně Vlastnosti složek offline (*.ost), můžete obdržet následující chybovou zprávu:
  Aplikace Microsoft Outlook došlo k problému a je třeba ji ukončit. Omlouváme se za nepříjemnosti se.
  Pokud zobrazíte podrobnosti o chybové zprávě, může se zobrazí o zápisu chyby podobné následujícím:
    AppName   AppVer   ModName   ModVer   Offset
    ----------------------------------------------------------
    Outlook.exe 9.0.0.6604 Outllib.dll 9.0.0.6627 0027ac3c
  

Další informace

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud se nezobrazí v této části, podat žádost služby Microsoft a odbornou pomoc, můžete tuto opravu hotfix získat.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

 • Optimalizovaná a úplná verze této opravy hotfix jsou opravy hotfix post-Office 2000 Service Pack 3 (SP-3). Chcete-li nainstalovat opravu hotfix, musíte mít aktualizaci Office 2000 SP-3 nainstalován.

  Další informace o aktualizaci Office 2000 SP-3 získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
  326585OFF2000: Přehled aktualizace Office 2000 Service Pack 3
 • Tato oprava hotfix vyžaduje Instalační služba Microsoft Windows Installer 2.0 nebo novější.

  Další informace o požadavku Instalační služba Windows Installer získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
  811002OFF2000: Aktualizace Office 2000 a opravy vydané po listopadu 2002 požadují Instalační služba Windows Installer 2.0

Informace o restartování

Není nutné po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix je nahrazena pozdější opravy hotfix.

Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
835715Popis balíčku opravy Hotfix pro aktualizace aplikace Outlook 2000 následující po aktualizaci Service Pack 3: 12. února 2004


Informace o registru

Není nutné vytvořit ani upravit žádné klíče registru k aktivaci žádné opravy hotfix, které jsou součástí tohoto balíčku.

Informace o souboru opravy hotfix

Tato oprava hotfix obsahuje pouze soubory, které jsou nutné k opravě problémů uvedených v tomto článku. Tato oprava hotfix nemusí obsahovat všechny soubory, které jsou nutné k plné aktualizaci produktu na nejnovější verzi.

Globální verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Size    File name
  -----------------------------------------------------------------------
  26-Jan-2004 22:39 3,318,816 Outlookff.msp (Full-File/Administrative)
  26-Jan-2004 21:56 1,599,008 Outlookop.msp (Optimized)
Po instalaci opravy hotfix, globální verze této opravy atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce:
  Date     Time  Size   File name
  -----------------------------------------
  26-Jan-2004 21:22  1,532 Dlgsetp.dll
  26-Jan-2004 21:26   659 Dumpster.dll
  26-Jan-2004 21:31  9,026 Mimedir.dll
  26-Jan-2004 21:37 715,709 Outllib.dll
  26-Jan-2004 21:42  1,956 Recall.dll
Poznámka: Další informace o postupu při instalaci této opravy hotfix naleznete v souboru Readme.txt, který je součástí balíčku.

Odkazy

Další informace o terminologii, kterou společnost Microsoft používá při opravách softwaru po jeho vydání získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie, který se používá k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 835223 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kboffice2000presp4fix kbhotfixrollup kbbug kbfix KB835223 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:835223

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com