Při hledání obsahu na serveru SharePoint Portal Server 2003 může docházet k problémům

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 835225 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zavedení farmy serveru Microsoft SharePoint Portal Server 2003 při velkém zatížení serverů uživatelů může docházet k potížím při hledání obsahu. Dotazy na portálovém webu může například časový limit. Navíc jsou do protokolu událostí aplikace jednoho nebo více serverů v serverové farmě zaznamenány chybové zprávy podobné následujícím:

ID události: 2262
Typ: upozornění
Zdroj: W3SVC-WP
Kategorie: žádný
Popis:
ISAPI "Drive: \ Windows directory \Microsoft.NET\Framework\v1.1.4322\aspnet_isapi.dll" samo označuje jako chybné z následujícího důvodu: "Zablokování rozpoznán".

ID události: 1000
Typ: Chyba
Zdroj: Windows SharePoint Services 2.0
Kategorie: žádný
Popis:
# 50070: Nelze se připojit k databázi Database Name na SQL Server Computer Name. Zkontrolujte informace o připojení databáze a ujistěte se, zda je server databáze spuštěn.

Příčina

K těmto potížím dochází, pokud dojde k poškození haldy podmínkách nedostatku paměti. Pokud dojde k poškození haldy podmínkách málo paměti, součást aplikace Microsoft Query Tripolis hledání (Tquery.dll) přestane reagovat.

Řešení

Tento problém je opraven v aktualizaci Microsoft SharePoint Portal Server 2003 Service Pack 1.

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Server Microsoft SharePoint Portal Server 2003. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
889380Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro SharePoint Portal Server 2003

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.
Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci SharePoint Portal Server 2003 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 835225 - Poslední aktualizace: 26. července 2006 - Revize: 4.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbshareptportalsvr2003sp1fix kbqfe kbfix kbbug KB835225 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:835225

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com