Dlouhá prodleva před můžete připojit k oboru názvů DFS domény

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 835261 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po opětovném připojení k síti, nebude pravděpodobně možné otevřít odkaz doménového distribuovaného systému souborů (DFS) nebo doménového kořenového adresáře jednotky DFS až 15 minut. Proto můžete setkat s problémy při počítač se nejdříve pokusí synchronizovat soubory offline kořenový adresář jednotky DFS nebo odkazu DFS.

Příčina

Microsoft DFS založené na systému Windows XP klientům, kteří patří do domény pravidelně dotazovat řadiče domény pro rozlišení dotazy pro úplné názvy domén (FQDN) z dotazů pro plně kvalifikované názvy. Výsledky procesu zjišťování ukládány do zvláštní tabulky s názvem "mezipaměť SPC." Klient využívá mezipaměť SPC zabránit v reálném čase dotazy do řadičů domény v doméně. Pokud klient se systémem Windows XP nelze naplnit mezipaměť SPC při prvním spuštění počítače, klient se pokusí znovu za jednu minutu třikrát více. Po třetím pokusu nebo tří minut bude klient čekat 15 minut dříve, než se pokusí znovu naplnit mezipaměť SPC. Proto pokud není k dispozici DFS server na první, klient se systémem Windows XP muset počkat až 15 minut dříve, než klient může připojit k oboru názvů DFS založené na doméně.

Klient se systémem Windows XP, proto nelze synchronizovat soubory offline kořenový adresář jednotky DFS nebo odkazu DFS, dokud klient může přistupovat k oboru názvů DFS.

Řešení

Informace o aktualizaci Service pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo Karta v nástroji datum a čas v okně Ovládací panely.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  13-Feb-2004 00:21 5.1.2600.1334   92,160 Cscdll.dll    
  10-Feb-2004 19:22 5.1.2600.1342   416,640 Mrxsmb.sys
  13-Feb-2004 00:21 5.1.2600.1335   305,152 Netapi32.dll   
  10-Feb-2004 19:22 5.1.2600.1334   165,760 Rdbss.sys
  13-Feb-2004 00:21 5.1.2600.1335   120,320 Wkssvc.dll    

Poznámka: Je třeba povolit soubory Offline podporu použití této opravy hotfix.Po použití této opravy hotfix klienta se systémem Windows XP naplní mezipaměť SPC, pokud je prázdná, a pokud nastane jedna z následujících podmínek:
 • Soubory offline jsou synchronizovány.
 • Je-li zjištěno připojení k síti.

Tuto opravu hotfix můžete získat přístup k oboru názvů DFS založené na doméně rychleji než dříve.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Další informace o ovládání frekvence dotazy DFS klienta se systémem Windows XP získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
291377Zásady pro řízení frekvence dotazy systému souborů DFS systému Windows XP
Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
834674Síťová cesta pro jednotky DFS domény přejde do režimu offline, po otevření programu Průzkumník Windows nebo složky Tento počítač v systému Windows XP


Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 835261 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbHotfixServer kbqfe kbtshoot kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB835261 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:835261

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com