Cestovní profil uživatele můžete přesto nainstalovat inzerovaný program po odvolat oprávnění v objektu zásad skupiny Instalace softwaru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 835427 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po úpravě nastavení Instalace softwaru v objektu Zásady skupiny (GPO) odvolat oprávnění uživatelů pro inzerovaný program, který chcete stáhnout uživatelé, kteří mají cestovní profily stále možné nainstalovat program. Při cestovní přihlášení profilu uživatele k počítači, než počítač, který jste použili při odvolání oprávnění, se zobrazí ikona programu v nabídce Start. Pokud daný uživatel klepne ikonu programu, Instalační služba Microsoft Windows Installer nainstaluje program. Nebo pokud tento uživatel poklepe dokument, který je přidružen program, Instalační služba Windows Installer, nainstaluje program.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože má přístup programu aplikace reklamy (AAS) soubor skriptu na ikonu v nabídce Start odebrat a odebrat přidružení souborů Zásady skupiny. AAS soubor je umístěn v systémové složce svazku (SYSVOL). Ale protože byla odebrána oprávnění uživatelů pro balíček, Zásady skupiny nelze odebrat ikonu z nabídky Start a jej nelze odebrat přidružení souborů. Pokud je stále přístupné z umístění nasazení balíčku, cestovní uživatelé mohou nainstalovat program, protože informace o balíčku Instalační služba Windows Installer se nachází v profilu uživatele.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod namísto odvolání oprávnění uživatelů pro program:
  • Odeberte program z objektu zásad skupiny.
  • Odebrat zásady organizační jednotky (OU) Pokud se jedná pouze nastavení v zásadách.
  • Pokud máte v úmyslu inovovat program, definujte nový balíček, který upgraduje existující program. Můžete filtrovat, objekt zásad skupiny, který obsahuje nový program řídit, kteří uživatelé mají přístup.
  • Namísto filtrování pomocí funkcí zabezpečení na obalu, filtr na objekt zásad skupiny.

Vlastnosti

ID článku: 835427 - Poslední aktualizace: 14. března 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB835427 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:835427

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com