Chybová zpráva při pokusu o import souboru DWP v aplikaci FrontPage 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 835590 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nelze importovat popis soubor webové části (DWP) v aplikaci Microsoft Office FrontPage 2003 může najít. Při pokusu o import souboru DWP zobrazí následující chybová zpráva:
Webové části nebo ovládacího prvku webového formuláře na tuto webovou část na stránku nelze zobrazit nebo importovat, protože není zaregistrován na tomto webu jako bezpečný
Tyto příznaky dojít, není při importu souboru DWP v aplikaci Microsoft Internet Explorer.

Příčina

Tento problém může dojít v situacích, kde název sestavení webové části v SafeControl sestavení položce v seznamu SafeControls soubor web.config na serveru a název sestavení webové části v souboru DWP neshodují. Tento problém může například dojít pokud název sestavení webové části v SafeControl sestavení položce v seznamu SafeControls soubor web.config na serveru používá silného názvu, který zahrnuje verze, kultury a token informace veřejného klíče a název sestavení webové části v souboru DWP nepoužívá silného názvu.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, ujistěte se, že název sestavení webové části, která je v položce SafeControl sestavení v seznamu SafeControls soubor web.config na serveru je stejný jako název sestavení webové části, která je v souboru DWP.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o balíčku a nasazení webových částí, Microsoft Windows SharePoint Services a Office SharePoint Portal Server 2003 naleznete na následujícím webu:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms916839.aspx

Vlastnosti

ID článku: 835590 - Poslední aktualizace: 22. ledna 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office FrontPage 2003 na těchto platformách
    • Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003
    • Microsoft Windows SharePoint Services
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbpending kbbug kbtshoot KB835590 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:835590

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com