FrontPage 2003'te bir .dwp dosyasını almaya çalıştığınızda aldığınız hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 835590 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office FrontPage 2003'te bir Web Bölümü açıklama dosyası (.dwp) alamıyor bulabilirsiniz. Bir .dwp dosyasını almaya çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Web Bölümü veya Web form denetimi bu Web Bölümü sayfasında olamaz görüntülenen veya bu sitede güvenli olarak kaydedilmediğinden alındı
Microsoft ınternet Explorer'da bir .dwp dosyasını aldığınızda, bu belirtilerle karşılaşırsınız değil.

Neden

Bu sorun, burada Web Bölümü derleme SafeControl derleme girişindeki SafeControls listesinde sunucudaki Web.config dosyasının adını ve Web Bölümünün .dwp dosyasının bir derlemede adı eşleşmiyor durumlarda ortaya çıkabilir. Örneğin, sunucudaki Web.config dosyasındaki <a1>SafeControls</a1> listesinde SafeControl derleme girişteki Web Bölümü derleme adı sürümünü içeren kesin bir ad kullanıyorsa, Web Bölümünün .dwp dosyasının bir derlemede adını, kültür ve ortak anahtar belirteci bilgi kullanmıyor kesin adı bu sorun oluşabilir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, SafeControl derleme girişindeki sunucudaki Web.config dosyasındaki <a1>SafeControls</a1> listesinde, Web Bölümü derleme adını .dwp dosyasındaki Web Bölümü derleme adı aynı olduğundan emin olun.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Paketi ve Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003 ve Microsoft Windows SharePoint Services için Web bölümlerini dağıtma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms916839.aspx

Özellikler

Makale numarası: 835590 - Last Review: 22 Ocak 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office FrontPage 2003, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003
    • Microsoft Windows SharePoint Services
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbpending kbbug kbtshoot KB835590 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:835590

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com