Geçerli dolgu rengi veya dolgu efekti PowerPoint 2003'deki Dolgu Rengi alt menüsünde seçili değil (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 835733 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Seçilen, bir Otomatik Şekil varsa, Dolgu rengi alt menüsünde kullanırsanız, Microsoft Office PowerPoint 2003'te geçerli dolgu rengi veya dolgu efekti geçerli renk paletinde seçilemez.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. PowerPoint sununuzda bulunan Otomatik Şekil'I çift tıklatın.
  2. Renkler ve satırlar sekmesinde, seçili doldurma rengi veya seçili bir dolgu efekti için <a2>Dolgu</a2> alanını <a1>renk</a1> kutusunun üzerinde aşağı oku tıklatın.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Office 2003 Service Pack 1 (SP1) giderilmiştir.
Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Office 2003 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
870924En son Office 2003 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.
Bu sorun ilk olarak Office 2003 Service Pack 1'de düzeltilmiştir.

Daha fazla bilgi

Koparma kapatmak, alt menüler hakkında daha fazla bilgi için Yardım menüsünde Microsoft Office PowerPoint Yardımı ' nı tıklatın, bir alt menüyü taşımak için <a0>Yardım</a0> bölmesinde <a1>Ara</a1> kutusuna yazın ve sonra da <a2>konuyu görüntülemek için Aramayı Başlat</a2>'ı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 835733 - Last Review: 27 Eylül 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kboffice2003sp1fix kbtshoot kbprb KB835733 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:835733

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com