Düzeltme:, MPEG4 kodlanmış içeriği Windows Media Player veya diğer aygıtlar yürütülemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 835861 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Hiper iş parçacıklı destekleyen bilgisayarlarda veya çift işlemcili bilgisayarlarda MPEG4 içeriğini kodlarken, içerik dosyasının başlığında yanlış bir bayrağı ayarlanmış olabilir. Bu yanlış bayrak nedeniyle Windows Media Player ve çeşitli aygıtların içerik Dosya çalınamıyor.

Çözüm

Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

İngilizce


Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the WindowsMedia-KB835861-ENU.exe package now.

Japonca


Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the WindowsMedia-KB835861-JPN.exe package now.
Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  09-Oct-2002 17:21 8.20.0.5059    566,272 Wmvdmoe.dll  

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Şimdilik, bu makalenin önceki bölümlerinde listelenen dillerde paketleri kullanılabilir. Paketler için ek diller gerektiriyorsa, Ürün Destek Hizmetleri'yle temasa geçin. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;[LN];CNTACTMS
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Daha fazla bilgi

Düzeltmenin önceki sürümü MPEG4 kodlayıcının yüklü olan Microsoft Windows XP tabanlı bilgisayarlarda yükleyecektir. MPEG4 kodlayıcı önceki bir sürümü yüklü değilse veya güncelleştirilmiş bir MPEG4 kodlayıcı bir üçüncü taraf uygulama tarafından yüklendiyse, yükleme sırasında efekti bir bilgi iletisi de alabilirsiniz.

MPEG4 lisans işlemleri konusunda daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
819758Windows Media Araçları 4.1 Windows 2000 hizmet paketi yok

Özellikler

Makale numarası: 835861 - Last Review: 25 Ekim 2005 Salı - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows Media Encoder 7.1
 • Microsoft Windows Media Encoder 9 Series
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbdownload kbbug KB835861 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:835861

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com